Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek nőiesen, ha...

Hogy öltözzek nőiesen, ha férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Meleg vagyok. Szeretnék nőiesen öltözni,de nem bhuzzisan és nem nőiruhakba. Tudom hogy elég paradox,hogy férfiruhában szeretnék nőies lenni de hátha van valami megoldás.

2020. ápr. 15. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
Akkor tisztázzuk: meleg vagy vagy transznemű?
2020. ápr. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
95%
Korodhoz illő. Nézz körűl. Meleg oldalak. Katalógus. Erősebb színek. Ékszer.szűk farmer. Hány éves vagy?
2020. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
20%

De miért élvezed a polgárpukkasztást?

Amikor valaki férfiként női ruhát hord, azt értem, hogy nőnek érzi magát, és azért.

De ezt igy én értelmezni se birom.

Ettől nem találsz knnyebben párt, sőt, csak még nehezebben!

Az egyetlen, amit igy elérhetsz, a kiközösités meg a polgárpukkasztás lesz.


Magaddal cseszel csak ki ezzel.

2020. ápr. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%
Viselj testreszabott ruhákat, slim fit inget, nadrágot. Az ingek legyenek színesek. Póló is lehet szűkebbre szabott. De ne legyen nagyon feszes, mert az közönséges, a nőkön is. Színes mandzsetták, sálak. Igényes bőr cipők, kiegészítők, óra. De ha rákeresel a google-ön, hogy "metroszexuális férfi", akkor kábé megkapod, mire gondoltam.
2020. ápr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.nak

Mert én ilyen vagyok aki akar pukkadjon. A punknak taraja vana rocker halálfejet visel a ruháin....én nőies akarok lenni férfiruhában

2020. ápr. 15. 20:06
 6/17 anonim ***** válasza:
16%

Magánügyed, csak ellehetetlenited magadat vele atársadalomban éppúgy, mint a párkeresésben. Erre senki sem vevő.

Nem bántani akarlak, csak figyelmeztetni.

2020. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

#4

Te egy k$baszot nagy idióta vagy.

A slim fit ruhák mióta nőiessek? Vagy a szűk fazonú pólók és a színes ruhák.

Nem mindenki szeret a "férfias" fekete szürke barna komboban járni

2020. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%

ingek: selyem és szatén anyagokból-pasztell színekben: nem csak rózsaszín és lila,hanem kék és zöld is simán - esetleg virágminta, amin nagyobb virágok vannak és világos az alapja

férfi ingekben is van ilyen, de női blúzok is szóba jöhetnek, ha nincs mellbevarrásuk

ilyen: [link]

[link]

[link]

ilyesmi kizárva: (ez borzasztó) [link]



felsők: V nyakú felsők nőiesebbek, de csak akkor hordj ilyet, ha nincs mellkasszőrzeted, mert azzal undorító


Zakó:kínai galléros cuccok

[link]

nadrág: szűkebb fazonú farmer és chino


sportcipő: élénkebb színek


haj: kicsit hosszabb, de férfiaknak is "elfogadott" haj, és ha sötét a hajad, akkor 1-3 árnyalattal világosabb melír ( ezt nagyon nézd meg kivel csináltatod, mert nem vastag csíkokra van szükséged, hanem kb "sunkissed" jellegre)


kozmetikus:

- szemöldököd rendbe rakatod, akkor kicsit akkor is "nőiesebb" lesz a hatás, ha nem ez volt a cél, nem azért, mert ez tényleg nőies kinézetet ad, hanem azért, mert annak tartják

- szempilla (nem szemöldök) tartós festése feketére - kozmetikus pár száz forintért megcsinálja

- sima és rendben tartott bőr is nőiesebb hatást kell (pedig csak normál higiénia része), szóval arckezelés a kozmetikusnál és hidratáló krém minden nap megfelelő bőrápoló rutinnal (lemosó, tonik, krém) - ez a bőröd egészségének is jó, pláne, ha fényvédős a krém


nagyon enyhe smink is mehet - férfi sminktermékekkel - létezik ilyen - de ha csak egy diszkrét színű szájfényt teszel, az is megteszi a hatását


kiegészítők: világosabb és keskenyebb óra, kis számlappal

pl: [link]

vékonyabb karlánc vagy karkötő

[link]

[link]


amúgy google: fem

2020. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8. Te megfogtad a kérdés lényegét! Köszi.
2020. ápr. 16. 01:06
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
sok szerencset neked az atalakulashoz,anyit tennek hozza oltozz szinesen,
2020. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!