Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 37 éves férfinak ciki, ha az...

37 éves férfinak ciki, ha az átlagosnál igényesebben öltözködik?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ebben a korban már sokan csak úgy vannak a férfiak, hogy felkapnak egy szabadidőruhát, aztán jó az valamilyen cipővel, pólóval.

Pl. a mai tavaszi időben egy fehér cipő, fehér nadrág, fekete tavaszi kabáttal, fekete oldaltáskával + napszemüveggel túlzás?

Oké persze ezt így nem lehet megmondani, mert fotók kellenének a ruhákról, de arról van szó, hogyha így összeöltözök és nem csak "felkapom ami a kezembe kerül", az ennyi idősen már ciki?



2020. ápr. 16. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, nagyon ciki.
2020. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan, hogy lenne már ciki?!

De egyébként meg tudod, "maradj otthon"! :)

2020. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az a ciki ha csak valaki magára kap valamit
2020. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az igényesség soha nem ciki.
2020. ápr. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%

most a konkrét példádba ne menjünk bele, mert izlések és pofonok különbözőek, ahog mondani szokás


de maga az, hogy szeretsz a saját izlésed szerint harmonikusan, válogatottan öltözködni, miért lenne gond?


Én is harminco túl vagyok, farmer+ing+zakó kombókban, öltönynadrág+öltönying kombókban (néha nyakkendővel és/vagy zakóval) járok minden nap, pedig a munám nem követlné meg. De abban érzem jól magam.


Pólót egyáltalán nem is hordok, csak nagy ritkán egy-egy galléros pólót, meg persze sportoláshoz is azt.


De a más fazonú pólókat utálom, nem vagyok én ókori római, hogy egy formátlan, igénytelen rongydarabot tekerjek a testem köré... póló = 21. századi "tóga" számomra


Nem csajozok, nem pasizok, nem akarok senkit levenni a lábáról, egyszerűen jó érzéssel akarok tükörbe nézni, és egy FÉRFIT látni, nem egy fiút.


Ha valaki slamposan éli le az életét, abban a hiszemben, hogy csak a tévésorozatokban a szereplők lehetnek jólöltözöttek, a való életben meg rongyokban kell élni, azt csak sajnálni tudom.

És ez nem hiúság, meg felszinesség, csak egyszerűen az, hogy megtisztelem önmagamat és a környezetemet egy ápolt, férfias megjelenéssel, és még az önbizalmamnak is jót tesz.

2020. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
bocsi az elirásokért, sz@r a klaviatúrám
2020. ápr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Miért lenne ciki? Bárcsak többen tennének így. Tartsd meg a jó szokásod.
2020. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a ciki, hogy ez kerdes szamodra
2020. ápr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem bejönnek az igényesen öltözködő férfiak. Az outfited a leírás alapján tetszene. L
2020. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem ciki, ámde felhívnám rá a figyelmet, hogy a slamposság ízlés dolga is. Ismerek olyan viselkedésre irtó bunkó embert, aki ingben jár. Sokszor fehér ing van rajta, mint egy "úriemberen." Pedig még műveletlen, tájékozatlan, iskolázatlan is. Ami nem lenne baj, ha legalább a viselkedése rendben lenen. Azért is tettem idézőjelbe, az úriember szót, hiszen nem várná az ember egy szépen, ingben, netán zakóban, öltönyben lévő férfitól, hogy bunkó. Nyilván nemcsak az hordhat ilyen ruhát, aki iskolázott vagy/és a munkája megkívánja. Bárki, akinek ez tetszik, de ha valaki így van felöltözve, akkor illik viselkednie. Mert különben nagyon disszonáns hatást kelt.

Ez az ember különben az inget nem tűri be a nadrágjába, ami szerintem igénytelenül mutat. Ez ízlés dolga, elismerem, nekem nem jön be. Tehát csak azért, mert valakin ing van, nem azt jelenti, hogy igényesen néz ki. Ha nincs betűrve, csak úgy lóg, az nagyon csúnya. A ruhákat tudni kell viselni.

A járás is számít. Ha csúnyán szétvetett lábakkal, cammogva, behúzott nyakkal közelekedik egy férfi, és mellé még szép ruha is van rajta, még inkább nevetséges hatást kelt. Elegáns ruhát, elegánsan vonulva kell hordani.

A színek összhangja is egyéni ízlés kérdése. Szerintem nem néz ki jól az a fekete-fehér összeállítés, amit leírtál. Én nem gondolnám, hogy igényesen van felöltözve az, akit így látnék.

2020. ápr. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!