Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon magas szárú kockás...

Nagyon magas szárú kockás szoknyát mivel lehet kombinálni?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy szoknyát, és képen nem látszott, hogy baromi magas a szára. Ettől függetlenül tetszik a mintája és szívesen hordanám.

Gyakorlatilag a mellem alá tudom húzni, mert csak akkor kezdődik normális helyen a fodor.


Így néz ki:

[link]


A második képen lehúztam a derekamra, de mint látható elég hülyén fest úgy, hisz kiemeli a hasam, majdnem térdig ér és a rakás is segg alatt kezdődik.


2020. ápr. 16. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

A mintához leginkább valami letisztult pólót vennék fel egy dzsekivel. Nem egy nagyon meleg kabátkára gondoltam, hanem valami szintén letisztult, semleges színű farmerkabátka, de nem kék vagy hasonló színben, hanem fekete, fehér, szürke. A pólónak is hasonlónak kellene lenni, mint a dzsekinek.

Én pl így venném fel:

-szoknya

-fehér póló (minta nelküli)

-fekete kabátka (hogy ne legyen olyan feltűnő, hogy a szoknya a melled alattig fel van húzva)

2020. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Hát ez neked szerintem nem áll jól mert rövidek a lábszáraid. A nyakadba húzva hülyén néz ki, lejjebb tolva meg nem előnyös. Bocsi.
2020. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább küldd vissza. Borzalmasan áll.
2020. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Jesszus, mi állíthatja meg a szoknyák és a tüdőnadrágok növekedését? A ciciteken még nem akarjátok áthúzni ?
2020. ápr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ázsiai egyenruhák jutottak eszembe róla.

[link]

A felső kicsit szétáll, így látni a derék karcsúságát, amit a szoknya tart, és ha magas a szára, nem lehet belátni a felső alá.

Amúgy szerintem akármivel felveheted, ha azt rakod felülre és a szoknyát alá.

2020. ápr. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!