Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltem aboutyouról és nem...

Rendeltem aboutyouról és nem jön a csomag a gls azt mondja hogy erdeklodjek az aboutyounál de ők nem válaszolnak az emaileimre mással volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is rendeltem. Most jött email, h feladták a csomagom. Egyébként a weboldalukon azt írják, h tovább tarthat a rendelések teljesítése. Köv hét csüt körülre írták mélben nekem is. .
2020. ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm a válaszod
2020. ápr. 17. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolkodjunk már... Senki nem megy plázázni. Akinek van pénze vásárolni, az rendel. A legtöbb helyen létszám minimummal dolgoznak, hohy ha beteg lesz valaki, ne az összes dolgozó essen ki egyszerre... Tehát kevesebb emberre van több megrendelés. Az emailek 99%a is arról szól, h hol van már a csomagom... Nincs kapacitán mindre válaszolni... Majd megkapod.
2020. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam emailt mert úristen meghalok ha nem jön meg 2 nap múlva hanem mert az aboutyou is mást mutatott a csomag helyzetéről meg a glsis
2020. ápr. 19. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:
tegnap befutott a rendelésem. Minden rendben van ^^ 1-es voltam.
2020. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!