Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ingen prolis a logó?

Ingen prolis a logó?

Figyelt kérdés
Mert ugye pólón meg galléros pólón oké,öltönyön evidens hogy prolis,ingen szerintetek nem prolis logós ingben megjelenni(pl hilfiger,lacoste)?

2020. ápr. 17. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
67%

A prolis szót használni prolis egyedül.


Ha hiszed, ha nem, a "prolik" között is vannak igényes, izléses, intelligens, művelt, gondolkodó, kulturált emberek.


amúgy a galléros pólón is elég snassz a logó, meg ingen is.

a galléros pólón akkor oké, ha csomagfutár, postás, bolti eladó stb. munkahelyi formaruhája

ingre is érvényes ugyanez


igaz, én csak egy bunkó "proli" vagyok, ne hallgass rám.

2020. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nagyon apro logo (mint pl a Ralph Lauren ingen) meg belefer, tobb szerintem ne.
2020. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

De az, viszont nincs jogod emiatt beszólni senkinek. Minden márka viselete proli, de sajnos egyeseknek akkor is ez lesz a fontos, mert ostoba felkapaszkodott suttyó népek.


Ha magad miatt kérdezed, én a helyedben egy egyszerű, elegáns fehér inget választanék hétköznapokra, vagy ha a színek híve vagy, akkor azt.

2020. ápr. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

:DDD

2020. ápr. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 En erre gondoltam:D [link]
2020. ápr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"Ha hiszed, ha nem, a "prolik" között is vannak igényes, izléses, intelligens, művelt, gondolkodó, kulturált emberek."


Te nem vagy tisztában a proli szó (mai) jelentésével.

2020. ápr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
de tisztában vagyok, viszont mivel azt feltételezem, hogy aki a "mai" jelentésével használja, az egyszersmind tisztában van az eredeti jelentésével is, igy számomra ennek a "mai" jelentésnek a használata egyelő a sznobizmussal, a munkásosztály előitéletes ledegradálásával. És ez cseppet sem szimpatikus, és felszines, kivagyi emberre vall.
2020. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy tudd,a munkásosztály képviselői is használják ezt a szót a mai értelme miatt bunkó emberekre,szerintem a 60-70 éveseken kívűl senkinek nem a munkásosztály jut eszébe ennek a szónak a hallatán...
2020. ápr. 22. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!