Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, ti is szoktatok...

Srácok, ti is szoktatok hordani teljesen feszülős (spray on) farmereket?

Figyelt kérdés
Azokra a típusokra gondolok, amik bokától, végig ráfeszülnek az egész lábra. Ha szoktatok ti is ilyeneket hordani, akkor kint van belőle a bokátok?

2020. ápr. 18. 11:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

De nem egy ruhától lesz valaki homokóra azt remélem tudod.

Csupán azt a kényelmet amire ő vágyik azt az ellenkező nem ruháiban találta meg.

Most ha neki ez így jó akkor azért ne élvezze ki mert ő pont nem lány vagy éppen fiú?

2020. máj. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sorok közt olvastam feszülős nadrág nagy kabáttal, hát én természetesen tiszteletbe tartom ki hogy öltözik, először tapasztaltam fiúkon akár férfiakon hát nem értettem lényegét, főleg pl télen feszülős nadrág nagy kabát kb olyan 10cm-re virít a csupasz boka sport cipő, aztán ősszel már elég hűvös hideg volt egy régi osztálytársammal fel kereset, mondta igyunk meg valamit, előtte át mentem hozzá, otthonosan volt pizsama rövid gatyába mondta fel öltözik mehetünk, poénkodott hogy fel préseli magára a farmerját, fel öltözőt, mondtam neki hát elég érdekes ez a farmer, erre, ja jó feszülős tök lelkesen mondta, poénból én mondtam kb mind egy jéger alsó, mondta kb mivel nincs alatta alsó fel gyűrné, bár nem értettem hogy miért jó kb a herék 2 választva oda préselődve, kb nekem fájt, be vág a fenékbe, fel vesz egy nagy vaskos kabátot, utána fel veszi ez a hátrafelé túl nyúló sarkú érdekesen kinéző cipöt mezítláb majd cipőbe be szorítja a lábat úgy meg húzza a cipő fűzőt, tehát én nekem nincs bajom valaki igy öltözik csak igazából nem értem miért jó.
2022. jún. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én is azt szeretem ha mindenütt fullosan feszül rajtam a farmer. De nekem a bokám nincs kint belőle, és a télikabátom is hasonlóan szűk fazonú, így nincs olyan béna összhatása mint amit írsz utolsó. Mivel vékony alkat vagyok, így rajtam jól állnak ezek így együtt.
2022. jún. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
És igen, nekem is úgy kell belepréselni magam a szűk farmerjaimba. Van ennek egyfajta feelingje, én szeretem ezt az érzést. Ugyanúgy ahogy a fenékbe is bevág, és így teljesen láttatni engedi a formákat. Csajokon is ugyanígy bevág, szerintem fiúknál sem gázabb ha valakinek jó segge van. Csajoktól amúgy többször kaptam már elismerő szavakat a bevágós farmerjaim miatt.
2022. jún. 21. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
24 ilyesmit én részemről is tapasztaltam, lányoknak tetszik ha be vág, na most nekem fiú létemre hát elégé kerek felállós nagy fenekem van kb két félgömb, igazából bármit fel veszek be vág én pl bővebb farmereket hordok, farmerekhez én nem veszek fel alá alsót, alsó nélkül veszem fel, farmer várása le ülök teljesen be vág, volt olyan buliba 2 3 csaj szét taperolta a fenekem azt halgattam sexi a fenekű.
2022. jún. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Harisnyás tyúkok.
2022. jún. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!