Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki Romwe vagy...

Rendelt már valaki Romwe vagy Shein oldalakról?

Figyelt kérdés
Mi a véleménytek, milyen az áru,mennyi idő alatt jött meg stb.?

2020. ápr. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

SheIn-röl rendeltem

Velemeny: a szallitasi idöre nem emlekszem, azt hiszem, nem kellett ra sokat varni

A minöseg borzaszto, es az anyag nem olyan, mint amilyen a kepen.

En S-es meret vagyok, valamelyik akkora volt, hogy siman L-es meretnek is megfelelt volna, az egyikböl meg M-eset rendeltem, megis majdnem kicsi.

Nem hiszem, hogy fogok onnan rendelni valaha is, mert a kinai aruhazban különb ruhak vannak. Inkabb javaslom, hogy nezz körül New yorkerben, h&m-ben, zaraban, ott legalabb latod, miylen anyag, milyen szin stb. , es tuti, hogy jobb a minösege.

Fashionnovarol is rendeltem mar, sokkal minösegibb anyagokbol vannak a ruhak, es amiket rendeltem, minden olyan volt, amilyen a kepen. Innen viszont azert nem fogok rendelni, mert megvamoljak, es ugy mar nagyon nem eri meg.

Remelem tudtam segiteni.

2020. ápr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Shein-ről rendeltem, de kb. ugyanaz a kategória. Egy dolog sem pont olyan volt, mint a képen, pedig csak olyat vettem amiről pozitív vélemények voltak. Érezhetően olcsó minőség. Majdnem mindenből XS-t rendeltem, erre egy csomó helyet S-est küldtek, így egy csomó dolog túl nagy volt, talán ha nem rossz méretet küldtek volna, akkor állt volna valahogy.
2020. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. ápr. 22. 10:32
 4/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még hogy a zaful oldal jött be ránézésre legjobban de nem mondanak túl sok jót erről sem.
2020. ápr. 22. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!