Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pepcoban vásárolt baba cipő,...

Pepcoban vásárolt baba cipő, miért csipog be üzletekben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég vettünk kislányomnak egy babacipőt, a pepcoban. Többször vásároltunk már onnan kis cipőket, de most akárhányszor be megyünk a kicsivel valamelyik üzletbe, a kapuk mindig be csipognak. Azt tudom hogy némelyik kis cipőn van lopás gátló csip. De amit mi vettünk azon nem volt, mert a kasszánál csak az árcédulát húzták le. Mikor ki mentünk semmi probléma nem volt. Egyszer így jártam egy nadrággal, amiben volt ilyen lopás gátló matrica, egy élet volt mire meg találtam... de még pepcoban nem találkoztam ilyen matricákkal. Valaki nem tudja esetleg hogy mitől csipoghatunk? A napokban voltunk be vásárolni és a kicsin nem volt olyan dolog ami miatt csipoghatna, csak az új cipő és 100% hogy az a hunyó:( esetleg járt már így valaki pepcos cipővel? Létezik hogy van benne valami ami ilyen lopás gátló szerűség csak nagyon el van rejtve? Hálásan köszönöm előre is a segítséget!



#baba #cipő #babacipő #kislány kiscipő
2020. ápr. 22. 15:46
 1/4 anonim válasza:
Nem maradt benne/rajta vonalkód, vagy vmi papír
2020. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg a talpbetet alatt, lehet ott maradt a ragasztos 'magnes'

Ez nem magnes, hanem olyan mintha egy papiron vonalkod lenne, szedd ki.

Irj, hogy sikerült-e

2020. ápr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézzétek át újra, márkától függetlenül megtud bújni benne a kis csipogós ragasztó. Apám cipője is folyton besípolt sok idő volt megtalálni benne a ragacsot. Én egy időben csak a pennyben csipogtam be. Nem jöttünk rá azóta sem, hogy miért. De ruházati termék is volt már a ludas, szeretik a címke közé bevarrni vagy ragasztani
2020. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítséget!

Meg találtam, benne volt egy kis vonalkód szerűséges felül a cipő nyelvénél, de csak az egyik cipőben. A másikban is kerestem, úgy mond szét szedtem de nem találtam csak az egyikben! Köszönöm szépen!

2020. ápr. 23. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!