Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jó dolog-e az évszakhoz...

Krosszarcu kérdése:

Jó dolog-e az évszakhoz öltözés, vagy ez kevésbé jellemző Magyarországon?

Figyelt kérdés
Mert az USA-ban nagyon jellemző.
2020. ápr. 24. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyarországon is elég jellemző. Pl van az ruhadarab, nem tudom hallottál e már róla, a télikabát. Magyarországon mindenki azt hordja télen.
2020. ápr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt Londonban a színekre mondják. Télen és összel képesek a nők feketében f-barnában meg szürkében járni és azt hiszik menő.
2020. ápr. 24. 15:29
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Konkrétan mire gondolsz, kérdező?? Te rövidnadrágban jársz decemberben is? 😂😂😂
2020. ápr. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Most akkor usa v london?? 😁😁😁
2020. ápr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, hogy mire utal a kérdés.

Én pl egész évben feketében és szürkében járok. :)

2020. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ez a téli nyári őszi színekre utal és egy sajátságos ehhez kapcsolódó divatra USA UK nagyon hasonló majmolják egymást minkettő angolszász...
2020. ápr. 24. 16:35
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Alapvetően a ruhakollekciókat télies és nyárias színekben dobják ki. Bordó, barna, fekete őszre tipikus. Tavasszal a virágminta meg a pasztel. Télen meg a fekete, a szürke.

Aki vásárol fast fashion vagy dizájner ruhát az adott szezonban, az nem tudja ezt elkerülni.

2020. ápr. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sunshinedoll jól mondja, ha támogatod fast fashiont, akkor évszakhoz fogsz öltözni.

De ettől függetlenül: szerintem semmi értelme színben azt hordani, amit "meghatároztak".

Ha mindenki télen feketébe és barnába lenne akkor az hatással van ránk, többnyire negatívan.

2020. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem utaná fogok nézni a fast fashionnak ez lesz itt a kulcs.
2020. ápr. 25. 20:12
 10/11 anonim ***** válasza:
nyáron is csak feketét hordok :D télen is, ősszel is, tavasszal is, karácsonykor is... mindig.
2020. ápr. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!