Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak napsütésben vagy ilyenkor...

Csak napsütésben vagy ilyenkor is lehet napszemüveget hordani?

Figyelt kérdés
Ugye elég borongós az idő és nem tudom, hogy ilyenkor is lehet-e vagy csak napsütésben.
2010. júl. 28. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindig lehet, olyan nincs, hogy valamikor nem lehet.

Sosem tilos, akkor hordd, amikor kedved van.

2010. júl. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igaza van az előzőnek, de magamban nagyon körbe tudom röhögni, a hótborús időben napszemüvegben közlekedőket, ill. napszemüveget hajpántnak használókat. XD

Nekem ez olyan nyílt menőzésnek, rajoskodásnak tűnik. Szó se róla én is imádok napszemüveget hordani, de csak napos időben, borus időben nevetségesnek érzem.

De hát ízlések és pofonok...

2010. júl. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1. vagyok, igen, igaza van a 2.-nak, sosem tilos, mindig szabad, de célszerű napos időre korlátozni :)


Olyan mint a csizma, felveheted nyáron is, de nem melegben való egy csizma, ahogy télen sem szandálban járunk.

Napszemüveg is napos időre való.


Én borús időben a hajamba teszem, mert reménykedem, hogy kisüt a nap és fel tudom venni :)


Illetve az is más, ha műtötték a szemed és védened kell, akkor természetesen mindig szabad és kell is viselni, és nem számít mit gondolnak mások.

2010. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kezd kisütni a nap:D
2010. júl. 28. 09:12
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

A borús időben napszemüvegeseket kiröhögők figyelmébe:

Pjéldájul nekem eléggé érzékeny a szemem és fátyolfelhős időben, olyan szórt fény van, hogy napszemüveg nélkül folyamatosan hunyorognék, mint akinek homok ment a szemébe.

Nos? Lehet hahotázni...

2010. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a NAPszemüveg arra való hogy NAPsütésbe védje a szemedet a káros sugaraktól borult idöbe minek vennéd fel mikor nincs nap?ez olyan mint nyáron a télikabát
2010. júl. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 11:05-sel, én is azért hordom, pedig én nem is szeretem. Viszont rajtam röhöghetnél, már röhögtek is emiatt. Persze nem sokáig.
2010. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem mindigaz a benyomásom az ilyenekről, mmint akik borús időben is hordják, és látszik, hogy divatosan öltöznek meg minden, hogy el akarják rejteni valamiért a szemüket, aminek 1000 és egy oka lehet...

Én a legnagyobb napsütésben is, ha például nem egyedül vagyok, és beszélgetek képtelen vagyok fönnhagyni a napszemüveget, mert az az érzésem, hogy nem látják a barátaim, ismerőseim, hogy figyelek rájuk, hogy hogy regálok a mondókájukra. Szóval inkább hunyorgok. Amúgy én is hunyorgok fátyolfelhős fényben is, de mivel fontosabbnak tartom, hogy lássák az arckifejezésemet, inkább csak akkor hordom, mikor egyedül közlekedem és nagyon, nagyon süt a nap.

2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az önbizalomhiányt is erősíti. Például mész az utcán és jön veled szembe 5-10 jó csaj. Szemüvegben sokkal jobb annak akinek kevés az önbizalma, legalábbis ezt mondták.
2010. júl. 28. 14:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt akartad mondani magyarul, hogy önbizalmat ad ugye? ;)

Hát persze gondolom sokaknak igen, de én speciel már ezen a szinten túl léptem, h az, hogy nem látják a szemem erősítse a magabiztosságom.

2010. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!