Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tiszta szösz mosás után 1db...

Tiszta szösz mosás után 1db pólóm, a többi ruhám, pólóm nem. Miért lehetséges?

Figyelt kérdés
Sok reklámpólóm van és a többivel nem tapasztaltam olyat, hogy mosás után tiszta szösz lenne. A mosógép is új, mosni is tudok, nem ezzel van probléma. Semmi más fekete ruhánál nem tapasztalom, csak ennél, pedig valami pamut ez is, de nem olyan mint a többi. Eddig porszívózgattam, de meguntam és géprongy lesz belőle, csak érdekelne tapasztalt-e más is ilyesmit és mi lehet a magyarázata.

#szösz #pólómosós
2020. máj. 1. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak egy lehetséges ok, nem biztos, hogy ez van nálad:

-Lehetséges, hogy valami "szöszöl" abban a mosásba, de a többi ruhának olyan anyagja van, amibe nem tapad bele, így nem veszed észre. Ennek a pólódnak olyan anyagja van, amibe beletapad.


Nálam ez volt, az egyik cuccom újonnan nagyon szöszölt, a legtöbb ruhából 1-2 megrázás után kijött még vizesen, teregetés előtt. Az Adidas felsőmbe teljesen beletapadt, még kb 10 mosás után is vannak benne darabok. Nem az a teljes nejlonos, de nem is a pamutos típusú. Az a tipikus műszálas szabadidőfelső. Na abba teljeseb beletapadt.

2020. máj. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, pont ugyanezt tapasztaltam. Semmi más ruhán nem volt ilyen, csak ezen, illetve van egy egy évvel fiatalabb tesója amit épp most mosok, meglátom milyen lesz. Ráadásul fekete, szóval az igénytelenség ordított róla a sok szösztől hiába van feketékkel mosva és a gép is patyolattiszta, nem dzsuvás. Lepasszoltam melósruhának. Csak jó lett volna tudni, hogy milyen anyagot nem szabad megvenni - szerencsére ez egy reklámpóló volt, viszont a tiéd... részvétem.
2020. máj. 3. 11:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy csak rosszul közelítem és pont, hogy vissza kéne szerezni, direkt szöszfogónak bedobni minden mosásba, utána kiporszívózni? :)
2020. máj. 3. 11:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmi az az Adidasom, fekete színben:

[link]


Nagyon mérges voltam, amikor megláttam. 1 órán keresztül szedegettem le róla az apró szöszöket, most már túl van kb. 10 mosáson, és nagyjából lejöttek a szöszök.


Sajnos egyre gyatrább mindennek a minősége. Régebben itthonra Lidl-ből vásároltam ruhákat, egész jó minőség itthonra. Semmi gond nem volt velük, évekig használtam őket, beleértve alsóneműt, zoknikat is. Tartósak voltak.

Pár hónapja szintén egy Lidl-s felső nagyon szöszölt, szerencsére gondoltam erre, külön mostam ki először. Utána persze már nem szöszöl, de majdnem megint baleset történt. Mint említettem a az alsóneműket, zoknikat évekig használtam. Amit legutoljára vettem alsóneműt hajlamos nyúlásra, a zoknik 4-5 használat után lyukadnak ki.

Most szánok a fizetésemből 40-50 ezret márkás zoknikra, alsóneműkre, mert ennek nincs értelme, hogy pár használat után kukába megy. Sajnálok zoknira, gatyákra ennyi pénzt, de egyszer kell megvenni, megint évekig letudtam a dolgot.

2020. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A tré anyagot mindenképpen megerősíthetem. Alsónadrág egyszerűen kinyúlik, de csak az. C&A :) az a vicc, hogy nem mindegyik, pedig 1 csomagban vettem.
2020. máj. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!