Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS ezüst csillámos/strasszos...

SOS ezüst csillámos/strasszos szalagavató ruhát hol kölcsönözzek?

Figyelt kérdés

Teljesen megálmodtam a tökéletes szalagavatós keringő ruhamámat, de eddig sehol sem találtam

Úgy nézne ki, hogy a felső része ezüst csillámmal van tele vagy apró ezüst strasszokkal, ezek kissé a tül szoknyarészre is átnyúlnak, tehat nem egy határozott vonallal választódik ez a felső illetve alsó része a ruhának. Ezen kívül szív alakú dekoltázst szeretnék.

Tudom, hogy kicsi a valószínűsége, hogy teljesüljön az összes elvárásom egy ilyen ruhára, de nagyon fontos lenne és ha valaki ilyet hordott, vagy ismer egy szalont ahol ilyen stílusú ruhákat találnék az kérem mindenképp ossza meg!! Köszönöm😘



#ruha #ezüst #szalagavató #keringő #keringőruha #szalagavatoruha #keringoruha
2020. máj. 4. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy sehol nem találtál még, szerintem ez az egyik legnélszerűbb.

Budapesti vagy? Ha igen a körúton millió ruhaszalon van, biztosan fogsz találni.

2020. máj. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyenlőre képeket nézegettem és interneten még nem találtam olyat, de persze nyilvan nagyobb a valasztek ott helyben, csak szeretnék biztosra menni. Igen, budapesti vagyok egyébként.
2020. máj. 4. 17:00
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno a Boglárkában több hasonlót is láttam, mint amiket leírtál. Szerintem ez nem olyan ritka fazon. Inkább az lehet a baj, hogy nem engedsz egy elképzelt képből. Ez márpedig nem célszerű, mert egyrészt a keringőruhák május-júniustól kezdve nagyon gyorsan elkezdenek fogyni, ha túl sokáig keresgélsz, a végén már sokkal kevesebből tudsz választani. Másrészt meg arra kicsi az esély, hogy pontosan ugyanolyat fogsz találni, mint ami a fejedben él. De hasonlót biztosan, mert ez tényleg elég gyakori ruhatípus.
2020. máj. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!