Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezek a fajta csizmák idén...

Ezek a fajta csizmák idén télen már nem lesznek divatban?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 29. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:

sajnos amikor divatban voltak akkor nem tetszettek. :S

de már igen. :)

2010. júl. 29. 11:17
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
eddig se voltak divatba
2010. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
de figylj ha neked tetszik akkor vedd fel nyugodtak szard le a divatot
2010. júl. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nemtudom,nekem ezek sosem tetszettek,de ha neked tetszik,akkor hordjad, kit érdekel a divat? nem kell mindig azt hordani amit mindenki más
2010. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az előzőnek, ha tetszik akkor hordd! Nekem annyira nem jön be, kicsit fura és gondolom be is ázik... Leginkább egy benti mamuszra emlékeztet :D
2010. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem jól néz ki, tavaly suliban sokan hordtak ilyent, csak egyszinűt, ha tetszik vedd meg:), nem mindig a divat ut'n kell menni, ha valami tetszik az embernek :)
2010. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltam horvátba mindenkin ilyen volt tavaly, meg Mo-n is elég sokat láttam... Hát nekem sem tetszik, de az enyém sem jobb :D
2010. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

De ha tetszik Neked, ne vond meg magadtól csak amiatt, hogy pl. már nem divat. Vállald fel magad:)

Amúgy meg, ez olyan, hogy ami divat az emberek 50%-nak nem tetszik és ez fordítva is így van. Szóval ha azért mered hordani, mert divat, akkor is lesz olyan akinek nem tetszik, ha meg nem divat akkor is lesz olyan:) Szóval teljesen mindegy, hogy divat-e:)

Amúgy Én hordani fogom az enyémet;)

24/L

2010. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!