Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Milyen alsót hordtok...

Fiúk! Milyen alsót hordtok legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. máj. 15. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Slip (fecske)
Laza boxer
Feszülős boxer
Tanga
Egyéb
84 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kantárost.
2020. máj. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
81%
Boxert
2020. máj. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Termeszetesen fecske.


Érdekes, hogy a feszülős boxer vezet mikor mindenki retteg attól,hogy elszorítja a csomagot a szűk ruha.

Lásd. skinny farmer mert ha ezt mindenki meglátja,hogy fiú hordja, azonnal pánikolnak az elszorítás miatt.

2020. máj. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Én régebben csak feszülőst hordtam. Aztán egy-két éve valahogy átszoktam a lazára. Nagyon szeretem, nekem ez a legkényelmesebb. Amikor néha felveszek feszülőset, nagyon szorít és furcsa érzés, hogy rám tapad. Még éjszaka is felébredek erre. De ez szerintem csak megszokás kérdése. Ha szándékosan visszaszoktatnám magam a feszülősre, akkor egy idő után a laza lenne furcsa.

Fecske utoljára általános iskolás gyerekkoromban volt rajtam. Tanga még soha, de nem is vonz hogy kipróbáljam.

A laza ellen az szokott lenni a kifogás, hogy lengedezik a szerszám. Nos, én aludni nagyon szeretek úgy hogy majdnem teljesen szabadon van a laza boxerban. Mintha nem is lenne rajtam semmi, nem igazán korlátoz. De nappal sincs lengedezés mert általában nem bő gatyákat hordok, hanem szűkebb nadrágokat, ami kívülről ad neki tartást. Amikor reggel felöltözöm, annyi a hátrány, hogy a laza boxert a szűk nadrágban el kell igazgatni, hogy ne csússzon fel a szára. De utána egész nap elvan és szeretek ilyenben lenni. Nekem kényelmes.

2020. máj. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
fecske, nyáron a nagy melegben tanga
2020. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Fecske :D néha laza boxer. De feszülős sose, az szerintem kibírhatatlan
2020. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
slip
2020. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Csakis slip. Az a legkényelmesebb. Próbáltam a feszülős boxert, de rettentő kényelmetlen, így maradtam a slipnél. Aludni általában laza boxerben szoktam
2020. máj. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Csak is tangát
2020. máj. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%
Női bugyit.
2020. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!