Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Budapest XIII. kerületében és...

Budapest XIII. kerületében és a környező kerületekben van valahol olyan hely, ahol normális árban lehet férfi farmereket venni?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem fel Pestre, viszont itt nagyon túlárazottak a dolgok. Haza jelen helyzetben nem tudok menni bevásárolni, így a kérdés adott: Hol tudnék nem 10+ ezerért férfi farmernadrágot venni?

2020. máj. 17. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb. barmelyik C&A-ban, H&M-ben. Mivel elvileg ma ejfeltol feloldjak Budapesten is a kijarasi korlatozast, a Westend vagy a Duna Plaza uzleteibe siman mehetsz.
2020. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A Westendben kicsit sem úszod meg olcsón, a C&A-ben szintén.
2020. máj. 17. 17:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugy latszik nem ugyanabba a C&A-ba es/vagy H&M-be jarunk. Elegansan figyelmen kivul hagytad h. melyik boltokat emlitettem, de nekem aztan teljesen mindegy.
2020. máj. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem hagytam figyelmen kívül:)

Duna Plázában és a H&M-ben annyira nem jártam, ezért nem tudok nyilatkozni róla.

A másik kettőben viszont igen, és ott csak túlárazott termékekbe futottam.

De köszönöm a javaslatot.

2020. máj. 17. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:

A céundát túlárazottnak tartod? Akkor legfeljebb a 288290 pesti turkálót és kínait tudom ajánlani.


Illetve javaslom, hogy várd meg a szezonvégi leértékeléseket (augusztus, január), akkor akár több tízezres cuccokat is megvehetsz bagóért.

2020. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is csak ugyanazt tudom ajánlani mint az 5-ös:

Menj kínaiba vagy turkálóba. Ott nem lesz drága.

Másrészt: a turkálóval legalább a fast fashiont se támogatod.

2020. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Külső Váci úti Tescóban, a ruha részlegen vannak farmerok is. Vagy esetleg a Lehel piac? Nem tudom hogy az szóbajöhet-e számodra.
2020. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!