Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket lenne célszerűbb...

Melyiket lenne célszerűbb megrendelni? Milyen a Zara méretezés? Lent van link a ruhához.

Figyelt kérdés

Szeretnék a Zara-ból rendelni egy farmershortot de onnan még soha nem rendeltem semmit és így nem tudom hogy milyen a méretezése.

Általában S es vagy XS es ruhákat hordok de valahol az S es olyan mint az XS, valahol meg az S es megfelel egy M-esnek. Azt nem tudom hogy a 34-es vagy a 36-os méretű nadrágot rendeljem meg. Az én derék és csípőméretem 70cm és 90cm kb. A mérettáblázat szerint a 34-es derék és csípőméret: 26-os, 64 cm, 90 cm. A 36 os derék és csípőméret: 27-es, 66 cm és 94 cm. Szerintetek a 36 os már nagy lenne? Mert ettől félek.


[link]



2020. máj. 18. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát max ha nem jó visszaküldöd és megrendeled azt a méretet ami jó lenne. Ezt így nem lehet tudni. Nekem Zara nadrágból/farmerből vagy 34 vagy 36 kell. Fazonfüggő.
2020. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!