Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen érzés lenni Body...

Milyen érzés lenni Body fehérnemű Ben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Még sosem hordtam úgy body fehérneműt, hogy ne kerüljön le rólam pár perc múlva. Szerintem ez nem jó ruházat hétköznapokra, mert a melltartó része effektív többször használatos, míg alul egy nap alatt átnedvesíted/folyásoddal összepiszkolod és mosnod kell. A gyakori mosás pedig a melltartó részének nem fog jót tenni.

Ha pedig pár percre-órára kell akkor kényelmes amúgy, nem mondanám nehezebb viseletnek mint a sima alsónemű-melltartó párost.

2020. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Én sima pamut bodykat hordok minden nap, ha hűvösebb van akkor hosszú ujjút vastagabbat, ha jó idő van akkor csak sima atlétás fazonút, nekem nagyon kényelmes, pedig én férfiként hordom, aludni csak ebben alszom. Nem is tudnék más fehérneműt hordani, mert annyira kényelmes még oda lent is, mert jó minőségű bodyt veszek és annyit nyulik igazodik amennyit kell.
2020. máj. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sima body-t hordok ha hűvösebb van . Itthon mindig body van rajtam . Mivel eléggé lehetetlen módon alszom így bodyban alszom mivel nem igazán szeretek arra kelni , hogy le fagy a derekam , hiába talározok be amint el alszom kb 2 perc és a takaróm vagy mellettem vagy a földön van már egyből .

Amúgy szerintem jó érzés .

2020. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig van rajtam body a kedvenc ruhám.

Sima egy szinű pamut.

Alváshoz is imádom nagyon..

2021. jún. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Magicradio ***** válasza:
Sima hosszú ujjú bodyt imádom férfiként. Most akarok rövid ujjút. Szinte mindíg bodyt hordok. Imádom.
2022. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!