Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes luxusórába fektetni?...

Érdemes luxusórába fektetni? évekkel később el tudom adni ugyan annyiért vagy kicsit olcsóbban? Érdemes ha ugxanakkor ezek aranyból vannak?(Rolex , Richard M., Patek Philippe )

Figyelt kérdés

2020. máj. 18. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Népszerű modellekbe érdemes anyaghasználattól függetlenül. Pl egy Rolex Submariner Hulk vagy Pepsi baromi népszerű annak ellenére hogy csak acél, de ugyanez igaz a Patek Philippe Nautilusra vagy AP Royal Oakra is. Viszont nem érdemes most megvenni használtan a retail ár sokszorosáért mert szerintem előbb utóbb esni fognak az árak. Ha tudsz szépen feliratkozol a várólistára egy népszerűbb modellre 5-10 év, aztán ha megvan másnap el tudod adni többért, vagy ülsz rajta egy darabig. De nagyot bukni még akkor sem fogsz vele ha bekressel a használt piac. RM órákkal viszont nem bajlódnék. Azok befektetésnek egyáltalán nem jók, hacsak nem szerzel valami nagyon extrát, de ahhoz meg elég sokat kell beletolni. Most egy órába nem tolnák bele 150-200 ezer usd-t mert mi van ha pont ez lesz a következő hulló csillag márka? Roley AP Patek kb biztos ott is a népszerű modellek.
2020. máj. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha kened-vágod a témát. A laikusok gyakran mellényúlnak a befektetéskor, de erre csak akkor jönnek rá, mikor kéne az a pénz.

Én inkább beraknám a bankba, és hagynám kamatozni, mert pontosan tudom, hogy nem értek az ilyen befektetésekhez (óra, táska, ékszer, gyémánt, stb).

Vagy a saját képzésembe visszaforgatnám, pl nyelvtanfolyam.

2020. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!