Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúkon gáz a "kertésznadrág"?

Fiúkon gáz a "kertésznadrág"?

Figyelt kérdés
Az az overált idéző farmernadrág, amin kettő pánt átmegy a vállad felett. Egyébként nem tudom miért hívom "kertésznadrágnak". Ilyet csak lányon láttok szívesen vagy nincs azzal gond ha felveszi egy fiú?
2020. máj. 19. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Dolgozni felvenném, de utcára nem.
2020. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
4-5 éves korig nem. Nemtől függetlenül.
2020. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hova. A párom (27F) is kantárost hord munkába, és az itthoni fűnyíráshoz, ásáshoz, stb. Elmenni valahova fura lenne abban. :D
2020. máj. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem van néhány ilyen farmer, nem érdekel nagyon ki mit gondol, kényelmes így használom.
2020. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kantáros nadrágos srác ***** válasza:

Szerintem nincs vele probléma, én is szívesen hordom az enyéim (6 párom is van), ha jól össze tudod állítani a ruhakombinációd, akkor egészen pofás.


Kitűnhetsz vele a tömegből is, mivel sajnos mostanában nem éppen hétköznapi, de szerintem ezért is tökéletes, valamint nagyon kényelmes is.


Viseld azt ami boldoggá tesz és amiben jól érzed magad, legyen önbizalmad, én így vagyok vele.

2021. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!