Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Reservedben ha masik bankkar...

A Reservedben ha masik bankkartyat adok oda arra is vissza tudjak utalni a penzt visszáru esetén? a regi elveszett ezert anyukamera rakatnan

Figyelt kérdés

2020. máj. 19. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, azt nem nézik milyen kártyáról lett véve, a lényeg a blokkon van! Akár ajándék is lehetne, ami nem lett jó, stb. Viszont abban nem vagyok teljesen biztos, hogy a Reservedben van ilyen lehetőség, vagy csak levásárolni lehet.
2020. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de siman ra tudnak tenni egy olyan bankkartyara penzt amirol nem is fizettem ? igen ok mondtak amugy hogy ha nem jo a meret visszautaljak. 2 meret lett megveve direkt ez miatt mert nem lehetett probalni
2020. máj. 19. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen persze:) gondold el, ha ajandekba kapod sem a tieddel fizetnek, megis te kapod utana vissza. Nem fogjak ezt nezni, nyugi:)
2020. máj. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én még olyan Fastfashion boltot nem láttam, aki pénzt adna (pláne utalna) vissza. Sőt, megkockáztatom, nincs ezeknek olyan eszközük, ami alkalmas lenne erre. Kártya lehúz, csippan, fizettél. Ennyi. Visszafele ez nem működik :D.

Maximum levásárolhatod, vagy kicserélheted a méretet. Visszautalni nem fognak, abban szinte biztos vagyok.

Legjobb esetben esetleg készpénzben visszaadják az árát, de szerintem erre is alapos indok kell. Pl.: 2 nap után elvált valami varrás, vagy bármi.

2020. máj. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

visszautaltak es meg is jott.

a bank azt mondta mivel ugyanahhoz a szamlahoz tartozik no problem es igy is volt.

siman visszautaltak nem volt gond

2020. máj. 22. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
utolso ha kartyaval fizetsz nem adhatjak vissza kpben cask kartya
2020. máj. 22. 11:12
 7/7 anonim válasza:
4/6 Légyszíves nézz utána dolgoknak mielőtt okoskodsz! Valóban nincs rá törvényi kötelezettségük, viszont ezt a szolgáltatást ők vállalták. És képzeld a Reservedben ugyanolyan POS terminál üzemel, mint a sarki patikában, így tudnak visszaárut csinálni kártyára is.
2020. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!