Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találhatok ilyesmi...

Hogyan találhatok ilyesmi inget, mi a megnevezése?

Figyelt kérdés
Ami elegáns, de mégsem túl ünnepies, inkább amolyan ruganyos anyaga van, sok fehér inget láttam ami ilyen volt, az enyém a szimpla fehér ing, amolyan buggyos, pedig sportos a testalkatom, viszonylag.. :D Megpróbálok keresni képet esetleg, hogy mire gondolok.

2020. máj. 20. 10:56
 1/9 A kérdező kommentje:

[link]

Nekem ugyan ilyen ingem van, kivéve az anyaga, nekem nem ilyen letisztult, lenge, hanem az az ünneplős, buggyos sima ing, pedig márkás.

A fotón perfektül áll minden szögből, azért is gondolom, hogy ez valami rugalmasabb anyag, és nem az mint az enyém.

Ha esetleg valaki tudja milyen megnevezésű ez az ing, vagy az anyaga, azt megköszönném! :D

2020. máj. 20. 11:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyáron a len+pamut keverék a legjobb anyag. Amit keresel, karcsúsított fazonnak (slim fit) hívják szemben a normál fazonnal (regular fit), ami a pocakosabb alkatoknak ideális, soványabbakon meg idétlenül áll.
2020. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az enyém egy superslim fit felirattal, lett belőle bevéve is, és így a karomnál végig 4-5 centit tudok becsípni, az oldalánál meg 7-8at..

Egy divatmodell ing viselési videójában úgy mondta, hogy mindenhol 1-1 centit szabad tudni becsípni, másképp hülyén állnak az ingek.

Akkor a superslim fit bőbb mint a sima slim fit azt mondod? :D

2020. máj. 20. 11:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindegy igazából a méret stb, mert át tudjuk szabni az egészet, inkább az érdekelt most, hogy a képen miért ennyire tökéletes minden része, annyira más anyagúnak tűnt, bár azt sem tudom az enyém milyen anyagú.
2020. máj. 20. 11:58
 5/9 anonim ***** válasza:

A választ erre írtam: "az enyém a szimpla fehér ing, amolyan buggyos", tipikusan így néz ki a regular fit szabású ing soványabbakon. A superslim az természetesen a slim fokozása, tehát még karcsúbb.


Kissé zavaros a fogalmazásod. Mit akarsz tudni?

2020. máj. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valóban, mert nehéz egy ilyen idétlen kérdést jól megfogalmazni, sajnálom :D Én egyszerűen szeretnék egy ilyesmi inget, mint ami a képen látható, mert az enyém csöppet sem hasonlít, és ami a képen van sokkal inkább tetszene.

Viszont nem tudom hogyan vagy hol találok olyat ami a képen van. Én sajnos nem tudom milyen ingek lehetnek ehez hasonlóak.

2020. máj. 20. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Azon a pasin azért áll olyan flottul az ing, mert izmos, nem túl sovány, nem túl dagi. Az ilyen alkatra varrják az ingeket, egyszerűen csak levett egyet a polcról és kész. Akkor lesz ilyen rajtad az ing, ha mindenhol követi a tested vonalát, karon, vállon, hason, mindenhol. (Ha nem ilyen a tested, nem így fog állni.)

A "slim fit" meg a "super slim fit" arra vonatkozik, hogy mennyi szűkítőt raknak bele a derekán. A férfi test elméletileg a vállán a legszélesebb, onnan keskenyedik. Sima szabású ingekben a has pont olyan széles, mint a mellkas, ha kiteríted az inget a földre. A szűkítők a derékon elveszik onnan a szélességet, tehát a has rész keskenyebb lesz mint a váll az ingen.

Az, hogy "super silm fit" van az ingedre írva önmagában még semmit nem jelent, nincs kőbe vésve, hogy mi számít annak, lehet hogy másik márka "super slim fit" inge jó lenne.

2020. máj. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként menj egy férfiruha szaküzletbe (ahol öltönyöket árulnak) és kérj egy testhezálló inget. Ha épeszű a tulaj, tudni fogja mire gondolsz és segít neked.
2020. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséged. Egyébként biztosan van olyan ing ami vékonyabb fiatalabb "férfiakra" is így áll, mert arról is tudok képet, ahol egy nálam jóval vékonyabb srácon is ugyan így áll az ing. valószínű csak rosszat vettem, pedig nem gagyi márkát választottam. Majd próbálok többet máskor mielőtt megveszem.. :D
2020. máj. 20. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!