Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a fűzőről?

Mi a véleményetek a fűzőről?

Figyelt kérdés

2020. máj. 22. 22:27
A kérdező szavazást indított:
Na aki kitalálta, nem volt az eszénél!
Orvosi célra jó, divatba nem!
Akkor fogyik voltak az emberek...
Nagyon is díjazom, manapság miért nem használják?
26 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszenek, DE mivel én már a melltartót is kényelmetlennek találom, ezért elég valószínű, hogy a fűzőt valósággal utálnám 2 nap után.
2020. máj. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy jó pár spirál acélmerevítős fűzőm. Egész melles és mell alatti is. Én szeretem őket. Nőiesek és illenek is az öltözködésemhez. Ha már bevannak tőrve akkor nem kényelmetlenek hanem rendesen idomulnak a testhez és tartják is a gerincet. Ha van egy hanyag tartása az embernek azon is tud segíteni.
2020. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
27%
Tartásjavításban tud segíteni, de alapvetően egészségtelennek tartom. Szépek és alkalom adtán én is felveszem, de mindennapi viseletre nem tudnám elképzelni.
2020. máj. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!