Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szabóhoz lehet melltartót vinni?

Szabóhoz lehet melltartót vinni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, hogy min. egy olyanom legyen ami jó rám. A boltokban szinte nem találok ilyet (vagy csak naaagyon drágán). Olvasgattam oldalakat, árlistákat, de melltartókról egyik szabó oldalán sem volt szó. Gondolom, ez nem véletlen...

2020. máj. 24. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fehérnemű- vagy fűzőkészítőt.... Nem lesz olcsóbb, mintha vennél egy jó márkás darabot...
2020. máj. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Hány éves vagy kérdező?
2020. máj. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
melltartót átszabni egy lidércnyomás. újat tudsz varratni esetleg, de nem lesz olcsó (megsúgom, a szabó is órabérre dolgozik és pénzből él, bármilyen hihetetlen is).
2020. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezzel beveszem a kormeretet.
2020. máj. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4/: Tegnap nekem is eszembe jutott, hogy poénként beírom azt, hogy egynémely férfiszabó biztosan bevállalja, méretvétellel együtt. :-D :-D
2020. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haha, köszönöm emberek:). Nem vagyok már olyan fiatal, hozzáteszem, mint gondolnád 2. kommentelő:D
2020. máj. 25. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 2-es semennyinek sem gondolt. Csak kérdezett.
2020. máj. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!