Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Női hipszteralsó hagyományos...

Női hipszteralsó hagyományos férfi bugyi helyett? Boxert nem szeretm,a hagyományos férfi bugyi meg olyan trottyos

Figyelt kérdés
ilyesmire gondolok [link]

2020. máj. 24. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen jó. Én ilyet is hordok.
2020. máj. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Jesszus!


Öltöny nem kell hozzá?

Esetleg ing, vagy lazább bermuda?

2020. máj. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Simán!! Én is csak azt hordok ami kényelmes, és bizony van benne női raha is, de nem tud érdekelni mások véleménye, idegeneké meg pláne nem!
2020. máj. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom ferfikent kerdezed. Szerintem eleg kenyelmetlen lenne.
2020. máj. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%

Férfiként én is vettem már kíváncsiságból női bugyit. Alapvetően nem rossz, csak elöl a szerszámnál szorított. Ami érthető, hiszen a szabását nem arra tervezik, hogy ott lesz még egy "csomag" is.

Amúgy vegyél egyet, próbáld ki! Ha kényelmes, hordjad! Úgyse látja senki.

2020. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Én feszülős boxert hordok. Egy ilyen nőiben nem férne el a pöcsöd neked sem. Férfi fazon kell mindenképp.

Kínaiban olcsó, és nekem megfelelő minőségű is (nem rohadok bele, vagy ilyesmi). Nőknek meg tetszik is az ilyen száras stílus. Férfias. Ezért is gyártják 😃

2020. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan hord. ha rugalmas, akkor kényelmes is. Bár nekem a Triumph Sloggi jött be nagyon. Rugalmas, kényelmes és kellemes viselet.
2020. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%
És akkor jobbra-balra minden kilóg.
2020. jún. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!