Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Futásnál ilyen fazonú felsőnél...

Futásnál ilyen fazonú felsőnél ciki, ha kicsit kilátszik oldalt a sportmelltartó?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 25. 06:29
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem ciki. Nem divatbemutatón vagy, hanem sportolsz. A ruháid ilyenkor funkcionálisak kell legyenek, nem pedig csinosak.
2020. máj. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy ciki. Én van, hogy sportmelltartóra nem veszek fel felsőt, ha olyan meleg van.
2020. máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen ciki.

A sima melltartó is az ha kilátszik a ruha alól, ez mennyiben más..?

Ne izom pólót vegyél hanem ujjast inkább.


F/43

2020. máj. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy ciki. Nekem is mindig kilátszik ilyen trikóban. Én jól passzoló színű sportmelltartót szoktam alávenni, és akkor kifejezetten jól néz ki. Ehhez a szürkéhez például minden szín megy, de valami élénkebbel nagyon jól tud kinézni.
2020. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem.
2020. máj. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki szerintem sem.

Monjuk én szívesebben futok inkább tornadresszben, mert az nem mozog össze vissza rajtam.

2020. máj. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezek a kérdések komolyan...miért lenne ciki???
2020. máj. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

Futáshoz mindig azt veszem fel, ami tiszta, néha elég bohócosan nézek ki, de nem divatbemutatóra megyek :D

2020. máj. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!