Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek mi a véleménye a haspóló...

Kinek mi a véleménye a haspólókról?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 évben elkezdtem kellemetlenül érezni magam, ha rövidnadrágban vagy spagetti pántos pólóban vagyok. Úgy érzem, hogy közönséges vagyok/kamasznak nézek ki. Nem akarom, hogy elítéljenek az emberek egy crop top miatt, de jól állnak, és most van lehetőségem lenge ruhákat hordani, 10 év múlva már nem fogok úgy kinézni, mint most.

Mit gondoltok az olyan lányokról, akiknek az utcán kivillan a hasuk?

21/L



2020. máj. 25. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, szexinek találom őket :)
2020. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen imádtam hordani. Sőt olyan 2 évvel ezelőttig is. De már így 27 évesen megvénültem :D

Pedig edzem, jó a genetikám, jól nézek ki. De valamiért már nem szeretem magam "mutogatni" :D

2020. máj. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Idén leszek 30. Én a mai napig hordok haspólókat. Mikor tizenpáréves voltam, akkor kezdődött az egész haspóló szeretete. Akkor is nagy divat volt. Majd volt egy időszak, mikor nem is lehetett látni a boltokban ilyen ruhadarabot. Most újra visszajött.

Akinek jó alakja van, van hozzá önbizalma, szerintem nyugodtan hordja.

2020. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Erdekesek most valaszok, mert eddig mindig fikazva voltak a croptopok.

Nincs rola velemenyem, en 27 evesen is hordom oket... :D

2020. máj. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nagyon kevés testrészemmel vagyok elégedett, de mondjuk a hasam pont olyan amivel igen, szóval akinek nem tetszik, az forduljon el/fel, nekem mindegy de nem érdekel.

mondjuk együtt sortot meg crop topot nem hordok, vannak ilyen lenge anyagú nadrágjaim meg hosszú szoknyák, ha nincs annyira meleg farmerrel veszem fel. nekem túl sok, ha egyszerre látszik a lábam meg a hasam is, de ez abszolút az én ízlésem.

21/L

2020. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Férfiként mintig felizgulok ha valami jó csaj has pólóban van😍
2020. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól néz ki. Ha meg jól is áll, akkor miért ne hordanád?! :)
2020. máj. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Mint minden más ruhadarab, szerintem önmagában nem lesz gáz, attól függ, hogy mivel párosítja az ember. Én csak bizonyos hosszig szeretem őket és főleg magas derekú hosszabb alsóval, de pl bulizni vagy dolgozni nem mennék el ilyesmiben.
2020. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó cucc, ha szép a hasad, derekad, hordd. 35 évesen is hordanám, ha még mindig lapos lenne a hasam.
2020. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha neked teszik vedd fel, ha jellemetlenül érzed magad benne, akkor meg ne. Nehogy már az legyen a döntő érv valaminek a viselése ellen, hogy Marika néni megszólta az utcán. 😆

Egyedül egészségügyi szempontból aggasztó a dolog télen.


Én pl nem venném fel, max ha alatta van rajtam egy hosszabb póló/ruha, mert fázós a derekam még nyáron is, de más meg az én mindent takaró ruháimat nem hordaná. Mindenki hordjon azt, amit jólesik.

2020. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!