Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz sportcipővel nem...

Nagyon gáz sportcipővel nem boka/titokzoknit hordani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor szoknya, vagy rövidnadrág van rajtunk és sportcipő.

Gáz, ha a zokni kilóg, vádli közepéig ér, vagy ilyensmi?


2020. máj. 27. 08:09
A kérdező szavazást indított:
Gáz, vegyél fel boka/titokzoknit
Nem gáz, bármilyen zokni kilátszódhat
36 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem maga ezek a boka és titokzoknik alapban nagyon gáz.

Én fel nem venném semmi pénzért!

2020. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nadrághoz jó a normál zokni. A normál! Nem a hosszú szárú.

Szoknyához nagyon béna bármilyen zokni! Harisnya vagy mezítláb.

2020. máj. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon a zoknitól függ. A sima, normál hosszúságú (vádli 1/3-áig vagy feléig érő), normál kinézetű zokni szerintem gáz. Viszont, ha direkt "különleges" a zokni, mondjuk más anyaga van (csipke, vagy átlátszó "mesh"), más hosszúsága (térdzokni vagy combzokni), vagy valami minta van rajta, akkor nekem tetszik, szerintem az jól tud kinézni. Pl combzoknit én rendszeresen hordok szoknyával meg rövidgatyával télen-nyáron (télen harisnyával is), van egy térdzoknim, aminek csipke van a tetején, azt nem szoktam teljesen a térdemig felhúzni, csak úgy, hogy kilátszódjon a Martens bakancsomból, szerintem az is jól néz ki. Most vettem egy AC/DC-s zoknit, azt még nem találtam ki, hogy hogy kéne hordanom, hogy jól nézzen ki, mert az ilyen normál hosszúságú, de szerintem rövidgatyával megoldható.
2020. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem, bár a zoknitól függ. Most elég sokan viselnek ilyesmiket akár rövidebb nadrághoz is, úgy látom ez most elég trendi.

[link]


[link]


[link]


[link]

2020. máj. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4:

Ezek tök mások.

Az 1. egy rövid zokni. Szerintem a kérdező nem ilyenre gondolt, hanem hosszabb zoknikra.

2-3. csúnya, nem passzol a szetthez. Akkor is csúnya, ha ez most trendi.

4. Mindkét férfi teljesen sportos cuccban van. Ezekhez teljesen jó a zokni, és nem baj, hogy látszódik.

2020. máj. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem azt kérdezte, szerinted csúnya-e, hanem hogy gáz-e. Mivel trendi, így alapvetően nem gáz. más kérdés, hogy az egyénnek tetszik-e vagy nem.
2020. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
6: De a trendi is lehet gáz :) Nyilván más, ha egy sztár, szupermodell hordja, mint valaki a hétköznapi életben. Gondolom, a kérdezőt az érdekli, hogy az utca embere mit gondolna róla, nem pedig Gigi Hadid.
2020. máj. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-sunsájndoll, normális emberekről nincs kép? Hogy csak a zokni legyen a feltűnő, azért. Ahol meg tényleg csak a téma látszik -az 1-es-, ott meg az nem látszik, hogy hogyan van öltözve.

Mert a 3 másikon levő emberek járhatnak, amibe akarnak, senki nem a zoknit fogja észrevenni a minden más mellett.

A platformos se sportcipő eleve.


Sportcipőhöz valamilyen sportzokni illik, nem vékony, és boka fölötti. De erdőbe jobb a térdzokni a növények/kullancsok miatt.

2020. jún. 4. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!