Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem állnak jól a nagyon...

Miért nem állnak jól a nagyon vékony lányokon a farmer?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Hát ha azokra a lányokra gondolsz, akik csont és bőr, (nem bántás, tudom, többségbe genetika). Akkor azért, mert nincs formájuk, lapos a fenekük, nincs formás csípőjük. Valószínűleg ezért.

De ha jó fazonú farmert vesznek fel, rajtuk is jól áll. 😊

2020. máj. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a farmer a vékony lányokon áll igazán jól.
2020. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Ki mondta neked ezt a hülyeséget?

Bárkin jól áll a farmer, ha számára megfelelő fazont választ.

Ez most csak azért fordul meg pár ember fejében, mert az eddigi vékony, kislányos, modelles trendekkel ellentétben a gigantikus méretű s*ggeket tolják előtérbe. Hozzáteszem, én is az utóbbi kategóriát erősítem, de nyilvánvaló, hogy nem az aktuális trendek miatt, hanem mert ez adatott.

A csípőgatyák, amik pont a vékonyabb, egyenesebb alkatú lányoknak állnak jól, megkeserítették az egész tinédzser koromat, így nekem most jól jön a magas derekú láz.

Csak az a lényeg, hogy ne az ostoba divat legyen a mérvadó, hanem mindenki olyan ruhadarabokat viseljen, ami illik az alkatához.

2020. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert nagyon kislányos. Bár a farmer szerintem csak keveseknek áll igazán jól, akiknek szép izmos, formás lábuk és fenekük van. De nagyon sokan hordják, pl én is 90%-ban azt hordok mert kényelmes de tudom, hogy nem igazán nekem való.
2020. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Csak az nem áll jól a vékony lányokon, ami nagyon szűk és kiemeli hogy nincs formáljuk.
2020. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Amelyik szűk, annál leírta 5-ös. Amelyik pedig nem olyan szűk, azoknál inkább a farmernadrág formáját látod, nem magáét a lányét. Ezzel le is fedtünk minden eshetőséget.
2020. máj. 31. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

2016-17 között az ultra skinny fazon volt a divat, ami olyannyira testhez simult, mint egy leggings.

Na, akkor lehetett látni pár érdekes jelenséget. A nagyon vékony lányoknak abban tényleg két ropi volt a lába ezekben a nadrágokban, - de mégis rengetegen felvették a hóbort miatt úgy, hogy nem állt jól nekik.

2020. máj. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Melesleg én ezekért a lányokért zsongok. Imádom a két pici falat popsijukat, 69-ezve gyönyörű látvány, nekem.

Akár leggingsben, akár farmerban van-volt :-)

2020. jún. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
40%

Csak idézni tudnék egy nagy farmer szakértőt innen aki szerint egy vékony lábon úgy néz ki a farmer mintha egy almába két hurkapálcikát szúrnánk, főleg télen nagykabáttal.

Talán ez lenne rá a magyarázat.

F.

2020. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!