Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy órás vagy sötétedésig...

Egy órás vagy sötétedésig tartó sétához télikabát, volt aki ma abbab ment ki az utcára?

Figyelt kérdés
Az eső itt elállt, de 10 foknál nincs melegebb. A kabát [link] ehhez lenne hasonló. Apu kicsit viccese azt mondta ne szórakozzak ilyen kabátban, de én fázom. 21/L

2020. máj. 31. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk most kezdett el esni. Nagyon hideg volt egész nap, nyugodtan vedd fel. A 10 fok az március.
2020. máj. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én napközben pulcsiban voltam, de volt amikor úgy is fáztam, és azóta még jobban lehűlt a levegő. Szóval a kabát nem feltétlen túlzás, most ez attól függ, hogy amúgy mennyire meleg maga a kabát.
2020. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az átlag számára kissé túlzó 10 fokban, de ha az ember fázik, akkor fázik és kész, olyankor fel kell öltözni.
2020. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rajtam rövidnadrág volt és pulcsi, de nem fáztam, csak a lábam fázott egy kicsit. 27/N
2020. máj. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!