Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnék megválni a...

Hogyan tudnék megválni a kihasználatlan ruhadarabjaimtól?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet az, hogy van egy rakat soha nem használt ruhám, amelyektől meg szeretnék szabadulni (természetesen nem ingyen: vagy pénz, vagy csere). Cipők, táska, kabátok, pólók, nadrágok, pulcsik, alkalmi ruhák,...stbstb. Már egy csomó helyen próbálkoztam a hírdetéssel: fbook csoportok, jófogás, gardrobcsere, instagram, tinalicit,... Nagyon szeretnék tőlük megszabadulni, de nem szeretném ingyen adni, ugyanis van egy csomó márkás meg minőségi még soha nem hordott darabom, ami elég sokba került.

Hol/hogyan hírdethetnék még, hogy valaki vegyen belőlük?

Egyik ismerősöm a Swappist (ruhaforgó) ajánlotta nekem Budapesten, hogy ott beválthatom őket pontokra, majd azokat levásárolhatom, azonban nem tetszenek az üzlet által kínált ruhák és általában vintage ruhákat sem szoktam vásárolni...

valami ötlet esetleg, hogy ilyenkor mi lenne egy jó ötlet?

Köszönöm!!



2020. máj. 31. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha sehol semmi nem kel el, akkor a hirdetés a probléma. Változtass az áron, leíráson, képeken.
2020. jún. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kérdésem lenne:

Milyen áron kínálod ezeket?

2020. jún. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A cipők kivételével általában 1000-2000Ft között kínálom a felsőket (kabátokat, dzsekiket is, pedig hibátlan állapotúak), táskát is ezen az áron, a szoknyákat is hasonló áron - kb 1000Ft-ért. Nadrágokat olcsóbban adok 700-1000Ft között.

Az egyetlen amit picit drágábban árulok azok a cipők, 2000-3000Ft között. Lejjebb nem akarom vinni a cipők árát, mert tényleg vadiújak, hibátlan állapotban és így is az eredeti ár töredékéért árulom őket!! :(

2020. jún. 1. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Az nagyon olcsó. Lehet ez a baj.

Pl én is hirdettem a márkás cuccaimat 3-4.000-ért, de senki se írt. Később feltettem dupla ennyiért és viszonylag hamar eladtam őket.


Lehet azt feltételezik azért olyan olcsó, mert van valami baja.

2020. jún. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az se mindegy milyen márka. Sport cuccot simán néznék hamisnak ilyen olcsón főleg ha sok új dolgot hirdet az ember. A fast fashion viszont nem "márkás". Kimegy két hét alatt a divatból és leárazáson boltból megveszed ilyen áron.
2020. jún. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hat nem hiszem, hogy ez lenne a baj. Van olyan cipo is, amit 10-15000-ert arulok. Voltak mar vevok, akik jelentkeztek, de ezeket a dragabb eredeti markas dolgokat akartak volna 1000-2000Ft-ert elvinni, en annyiert pedig nem fogom nekik odaadni! Egyszeruen nem talalok embert ra.
2020. jún. 2. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Facebookon próbáltad már az adott márka adás-vételi csoportjában? Sok márkafüggő vásárló hajlandó nagyobb összeget is kiadni egy korábbi kollekciós darabért, amit máshol nem tudna beszerezni. Ne add túl olcsón, az valóban azt a látszatot kelti, hogy hibás a termék.
2020. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szervezz csereberedélutánt barátokkal, rokonokkal. Akár rendszeresen is lehet.
2020. jún. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, már próbáltam facebookon is vagy 15 csoportban.

Egyszerűen nincs jelentkező! :(

2020. jún. 6. 22:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!