Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Termék visszaküldése, szerinte...

Termék visszaküldése, szerintetek így lehet?

Figyelt kérdés
Rendeltem a reserved honlapjarol jo par termeket meg is jottek, de ra 2 napra -35% volt mindenre ezert megrendeltem mindent ujra, hogy majd szepen az elso megrendelesemet visszakuldom. Ma megjott az uj rendeles es pl a regi rendelesembe sokkal szebb a papucs, az ujba elegge megvan gyurodve a bor illetve farmernal ugyanaz a farmer de a regi rendelesesnek mas a koptatasa es az jobban tetszik. Szerintetek visszakuldhetem a regi rendelesemmel az uj rendelesbol megjott gatyat es papucsot? A kodszam teljesen ugyanaz meg hat a termek is.

2020. jún. 3. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze visszaküldheted. Én is ugyanezt csináltam egy kabáttal, ami először 13 ezer volt, majd megrendeltem újra 6 ezerért mert leárazták, de az első tetszett, ezért az újat küldtem vissza a régi csomagban.
2020. jún. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Haaat cimkén nincs valani egyedi kód? Óvatosan csinálnak ilyet
2020. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!