Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom, hogyha veszek...

Honnan tudom, hogyha veszek egy magyar márkás ruhát, hogy valóban magyar? Egyáltalán mitől magyar a magyar ruhamárka?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
hogy Tisza. ;)
2010. júl. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De a Tiszán kívül van más:) Jeans Club és társai példának
2010. júl. 30. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért, a Jeans Club mióta magyar?
2010. júl. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, előző vagyok. Utána néztem és tényleg. O.O
2010. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél magyart venni, akkor a címkét figyeld. Ha made in china van benne, akkor hiába magyar a cég, nem magyar annyira mégsem, mert nem magyar emberek készítik.


A Sugarbird pl. magyar, ez az árán is látszik, hiszen itt az emberek nem egy tányér rizst kapnak napi fizetségül, hanem normális fizetést, ami az árakba is bele van kalkulálva.


Olyan márka, ami tényleg 100% magyar kevés van. Ilyen még pl. a La Pierre meg talán a Mayo Chix is, bár utóbbinál nem vagyok biztos benne, hogy itt gyártat (nincs Mayo ruhám így nem tudom a címkét megnézni).

2010. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Retro is 100% magyar. Meg igen, Mayo, Keyo Paris (köze nincs Párizshoz, a Keyo is full magyar9, Amnesia.
2010. júl. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!