Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagtűző. Mi legyen?

Szalagtűző. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Ez év végén lesz szalagtűzőnk és fogalmunk sincs még, hogy milyen szalagtűző ruhát varrassunk magunknak. Egyáltalán nincs ötletünk. Tudnátok adni egy-két tippet, hogy mi jöhet számításba? Tudtok-e esetleg képet is küldeni? Sokat segítenétek! Köszönöm szépen!:)
2010. júl. 30. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

HÁt linkeltem pár ruhát, bár ezek csak koktél ruhák, remélem ezek is jók.

Innen tudtok sok ötletet meríteni: [link]

2010. júl. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!:) Vannak jók közöttük.:)

Ha van még valakinek ötlete, szívesen fogadjuk.:)

2010. júl. 30. 23:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Koktéléruha nem a legjobb megoldás, mert feltételezem hogy nincs mindenkinek bomba alaja és némelyik ruha bizony kidobja az úszógumikat. Jobban járnátok egy egyenkosztümmel, mint ahogy a fiúk is az egyenöltönnyel. Az én iskolában ez a szokás már nagyon régóta. Nekem idén volt. Még az ofő is varratott. Nem volt nagyon olcsó de túl drága se. Szalagtűzés után meg jött a menyasszonyi ruha, utána meg visszavehették ezt vagy volt aki vett külön koktélruhát.
2010. aug. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!