Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy lány télen öltözködjön...

Egy lány télen öltözködjön melegen vagy legyen vadító hidegben is?

Figyelt kérdés

Mármint, ha valaki inkább téliesen öltözködik (mert mondjuk én ki nem állhatom a hideget), az nyilván alapesetben normális. De mivel már télen sem ciki talán a rövid szoknya és a hasonló nyári darabok, felvetődik a kérdés, melyiket inkább? Most nem olyan választ várok, hogy amelyikben jól érzem magam, és ....

Hanem ha mondjuk tetszeni akar valakinek, akkor mi a helyzet ilyen téren? Tudom, téli darabok között is van már stílusosak. A pasik mit gondolnak erről általában? ÉS úgy konkrétan ? Elvárják 1 férfiak, hogy még ilyen hidegben is tetszelegjünk nekik nyárias darabokkal?


Remélem a lényegét értitek a problémának.


2011. okt. 23. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Szia! Én fiú vagyok, és az az álláspontom, hogy az, hogy tél van, semmiben sem akadályoz meg Téged. Nem az a szexi öltözés, ha kilóg a melled vagy a feneked, szóval nincs gond. Vegyél fel egy kényelmes gatyát, ha jó az alakod, akkor olyat ami Rád feszül, egy szövetkabátot és máris szexi leszel. Aki szexi, az szakadt felsőben is az ;)
2011. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasikat úgy is csak az érdekli, mi van a ruha alatt.

A felfázás, két percenként pisilés, a petefészek gyulladás meg egyáltalán nem szexi.


Lehet kapni vastagabb harisnyát, térdig érő csizmákat (erre sok pasi nyáron is gerjedne), szűk nadrágokat, szűk pulcsikat, ezek amúgy se sokat bíznak a képzeletre.

A puha, meleg, odabújásnál kellemes érzést keltő (angóra, bársony, stb.) anyagokat is szexisnek tartják, nem csak azt, ha minden a kirakatban van, ami eladó.

2011. okt. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az alakommal nincs gond, talán csak annyi, hogy vékony alkat vagyok, de ez engem sosem zavart, sőt élvezem, hogy bármit ehetek.

Az első válaszolónak köszi, jó volt olvasni.

Várom még a válaszokat. 20/L

2011. okt. 23. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
rosszul vagyok ha ránézek azokra a 13 éves kis p.csákra akiknek ilyen idöben is kilóg a seggük/derekuk. aztán csodálkoznak ha tönkremegy a testük, nem lehet gyerekük, és állandó gombáik vannak a felfázásoktól. de akinek ennyi esze van... kell az a természetes szelekció. én most vettem derékmelegitöt. amugy sem kell pufidzsekiben járni, lehet jól kinézni kabátkában is, meleg ruhákban :) meg lehet találni a meleg ruhák közt is a divatosakat.
2011. okt. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

A divatos nem egyenlő a szexivel, ezt jó ha tudod, szóval ha épp valami nagyon trendi, attól még lehet tök béna.


A téli ruhák között van jó pár nagyon szexi, önmagában a csizma is az és van köztük olyan is ami kifejezetten kihívó. Az feszülős nadrág úgyszintén. Továbbá kombinálhatod a dolgokat, pl. egy igen lenge öltözetre vehetsz egy vastag kabátot. A kabát rajtad van az utcán, amikor zárt helyre mész akkor pedig kilóghatnak nyugodtan részeid.


Számíts rá, hogy le fognak k*rvázni, mert egyeseknek baromira fontos, hogy a másik mit visel és kötelességüknek érzik, hogy beszóljanak, ha nem úgy öltözködsz ahogy az nekik megfelel.

2011. okt. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben a hidegben mikor már farmerben és szövetkabátban is fázik az ember, nevetséges mikor a gimis lányok miniszoknyába járnak. Mondom ezt, mint lány.

Én szerintem is lehet jól kinézni meleg cuccokban is. Meg hát annyi idő van rá, és még lesz is, hogy kellessük magunkat, nem kell folyton, minden áron.

2011. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én fiú létemre azt mondom hogy inkább rendesen öltözőn fel mint hogy meg fagyjon az utcán. Lehet szépen így is öltözködni ha mutogatni akarja magát valaki arra ott a nyár.
2011. okt. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van :))

Köszike mindenkinek.

2011. okt. 24. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!