Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem baj hogy a férfi futónadrá...

Nem baj hogy a férfi futónadrág nejlonból van?

Figyelt kérdés

Ettől nem rettegnek azok az igazi FÉRFIAK akik a nejlonharisnyától viszont igen?

Mert ugye mindkettő műszálas.



2020. jún. 6. 14:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
93%
Sőt, a sportpólók is műszálasak. Meg a zoknik. Meg a sálak. Meg a takarók. És? Ki "retteg" a harisnyától? Én még nem hallottam egyetlen emberről sem, aki "rettegne" a harisnyától. Attól, mert valaki nem hord egy női ruhát férfiként, attól még nem "retteg" tőle. Attól, mert te férfiként tangát hordasz vagy nőként férfi álsót, attól még mások nem rettegnek attól, csak nem tartják normálisnak.
2020. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Hogy kik rettegnek a nejlonharisnyától?

Hát ők:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Egyébként azt honnan veszed,hogy csak női ruha lenne kivételesen? Mi dönti azt el?

Egy ruhának már neme is van?

Nézz utánna a googléba és meglátod,hogy a fejlettebb országokban pasik is viselik.

2020. jún. 6. 15:14
 3/42 anonim ***** válasza:
97%
A kis nejlon harisnyáid, azok átlátszóak és az egy női ruhadarab még mindig. Futónadrágot hordanak férfiak is, és az nem látszik át. Hát igen, ilyen ez a sok hiú fiúcska tudod :D olyan hiúak hogy csak férfi ruhákat hordanak :O Szörnyű. De úgyis olyan sokan hordtok harisnyát, fel kell lázadni, harcolni kell, ez nem állapot. Viszont az nem ér semmit az ügyben ha gyakori kérdéseken irkálod ki naponta a kérdéseidet. Menj máshova, csinálj neki instagram oldalt, Facebook csoportot, tüntess az utcán. Az célravezetőbb, és azt még el tudom kerülni, de innen menj, kérlek:D
2020. jún. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%

Figyelj, kérdező. Állítsd le magad a f**zba. A legtöbb ember olyan magasról lesz**ja, hogy mit hordasz, hogy onnan a tűzoltódaru hozza le.


A tény, hogy ideológiai vitákat generálsz az öltözködéssel kapcsolatban, AZ beteg. Nem az, hogy mit veszel fel. Ha meg nem tetszik, hogy urambocsá' másnak más véleménye van egy témában mint neked, akkor senki nem tartóztat téged. Ennyi.

2020. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Komolyan?


Most már ezt is tudom, az átlátszódás. Ettől lenne nő? Fura egy érv.

De tudod az igazi FÉRFIAK még a futónadrágra ami nem látszik át rövidnadrágot vesznek.

Akkor a harisyára ugyan így tehetnének, igaz?

2020. jún. 6. 15:28
 6/42 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Egres, te vagy az?! 😲😲😲
2020. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező: azt hordasz amit akarsz. Ha nejlonharisnyát akarsz, akkor azt, ha szoknyát, akkor azt. A háttérben lévő pszichikai fájdalmat, megaláztatást, vagy ami ezt a háborgásodat kiváltotta, beszéld meg pszichológussal, mert csak rosszabb lesz.
2020. jún. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
87%

Hallod kérdező te beteg vagy... Meddig fogsz még ezen lovagolni hogy férfiak nem hordanak vékony nejlonharisnyát? Fogd már fel a rohadt életbe hogy ez egy női ruhadarab amit elsősorban azért találtak ki hogy a nők fel tudjanak valamit venni a szoknyáik alá amikkel el tudnak takarni apróbb szépséghibákat és minimálisan védje őket a hideg ellen és rohadtul nem ugyanolyan mint egy futónadrág?

Got it?


Vékony átlátszó nejlonharinsnyának semmi keresnivalója férfiakon és ezen az sem változtat ha a kutya a kovászba sz*rik.


Milyen el**szott érvelés ez hogy ugyanabból az anyagból vannak. Az óvszer meg az orvosi gumikesztyű is ugyanaz az anyag mégsem húzúnk fel kesztyűt a pélóra vagy óvszert a kezünkre.



AZÉRT NEM VESZNEK FEL FÉRFIAK NEJLONHARISNYÁT MERT K*RVÁRA NEM LENNE ÉRTELME ÉS MÉG K*RVA SZARUL IS NÉZNE KI?


Felfogod-e már végre nagy nehezen?


Egyébként elárulom vannak férfiak akik a sima futónadrágot sem szeretik túlzottan magukon látni akkor gondolhatod mennyire szívesen látnák magukat vékony női harisnyákban...

2020. jún. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
96%

Részben én is egyetértek azzal, hogy mindenki hordjon azt amit akar. Én tőlem felvehetsz báliruhát férfiként, vagy öltönyt nőként.

Igen, elfognak ítélni, ez van.


Te azt nem tudod megérteni, hogy attól még mert valaki nem ugyanúgy öltözködik mint te, még nem "retteg" és azért mert térdig érő rövidnadrágot húz attól még nem "hiú fiúcska".

Ők nem szeretnének ilyen ruhadarabokat hordani és kész.

Az elfogadásra vágysz, miközben te ítélsz el másokat.


Én lány vagyok és vannak férfipólóim. Igen ennyi, nem nézek le senkit csak azért mert más divat szerint öltözködünk. Sőt szerintem nagyon jó, hogy vannak akik a csinos ruhákat preferálják.

Próbáld meg szép csendben hordani a harisnyáidat, ne hisztizz és ne erőszakold rá másokra a te szemszögedből helyesnek vélt dolgokat.


16/l

2020. jún. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Na megint a homoszexuális elmebeteg harisnyás férfivel van dolgunk
2020. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!