Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lányok, őszintén,...

Fiatal lányok, őszintén, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Miért vesztek fel melegben olyan rövidnadrágot, amiből kilóg alul a s.ggetek? Ha 3 centivel hosszabb lenne, gondolom nem lenne benne jobban melegetek, szóval nem értem, miért szeretitek mutogatni magatokat. Szóval, őszintén, miért? :D
2020. jún. 6. 20:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
51%
S ez téged miért zavar?
2020. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem zavar, érdekel, hogy miért csinálják. De azért köszi az értelmes választ :D
2020. jún. 6. 20:58
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Nő vagyok, sose hordtam p..csagatyát, de ez már régi divat, nem mostani keletű. Látszik, hogy pasi vagy, mert f..ngod sincs, hogy mire való ez a nadrág. Nem azért veszik fel az ilyet, mert 3 centivel hosszabban már melegük lenne. Ez egy divatnadrág, akik szeretik mutogatni magukat.

De ez is csak annak áll jól, akinek szép, kerek, izmos popsija van. Aki elég bevállalós, és tudja helyén kezelni, hogy szinte mindenki megbámulja, esetleg beszólnak neki, az hord ilyet.

2020. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
62%
Jobban áll neki, jobban kiemeli, jobban tetszik neki, nem szégyellős, ez passzol a stílusához, nem neked akar bejönni :D vagy rajtam pl csak az ilyen áll normálisan, nagyon vékony a derekam, és ami ott jó, az általában elég rövid is.
2020. jún. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
53%
1 vagyok. Tessék, a 4 es mindent elmondott. Elégedett vagy?
2020. jún. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem is röhejes (én is nőnemű vagyok, de sosem vennék fel olyan sortot, ami nem takarja az egész fenekemet).

Viszont a pasiknál is van/volt néhány olyan ruhadarab, amit sosem voltam képes megérteni. Pl. emlékszem néhány évvel ezelőtt az összes tizenéves srácon lógott a gatya és direkt kivillantották az alsógatyájukat, amire, lássuk be senki nem volt kíváncsi.


Szóval nemcsak a lányok tudnak idiótán öltözködni.

2020. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ezt buktátok, mert nő vagyok :D
2020. jún. 6. 21:04
 8/24 anonim ***** válasza:
54%

Kicsit passzív agresszív a kérdező :D

De amúgy ja, eléggé csúnya ez a félfenék kilógatás, vagy mondjuk úgy kb senkinek nem áll jól.

De a divat jön-megy, talán ezt is elfelejtik lassan.

2020. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

"Kicsit passzív agresszív a kérdező :D"


bocsi :D

2020. jún. 6. 21:14
 10/24 anonim ***** válasza:
65%
Emlékszem egyszer egy tizenéves lányon láttam a gimi épülete előtt, miközben beszélgetett, a gatya alatt kilógott a löttyedt segge, elég vicces látvány volt.
2020. jún. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!