Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aliexpressről most vajon...

Aliexpressről most vajon menni idő alatt érkeznek meg a ruhák?

Figyelt kérdés

Bikinit szeretnék rendelni.

Vajon jövő hónapra megérkezik?


Vagy honnan lenne érdemes rendelnem? Plus size (mell miatt) magasított derekú bikinit szeretnék.


Köszönöm.


2020. jún. 7. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Amit kiírnak szállítási időnek, annak a kétszeresét számold. Nekem van amihez 90 napot írtak és mikor lejárt meghosszabbítottál 15 nappal... Szóval ne várd jövő hónapra...
2020. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is április eleje óta van úton elvileg egy csomagom. Azóta se kép se hang róla. Az eladó folyton tologatja ki a vevővédelmet. Már szintén valami 100 napnál tartunk.
2020. jún. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Inkább két hónapban gondolkodj, vagy még több. Ali alapból lassú, a vírus miatt pláne.


Én dagiként (nem csak mell miatt, de cuki vagy, hogy kiemeled :D) Bonprixről rendeltem már tavaly és idén is bikinit. Kicsit turkálni kell, és nem csak a plus size részlegben körülnézni (a sima kategóriákban is lehet szűrni), de nagyon jókat lehet találni.

Ha neked a melled miatt szempont a méret, akkor vannak olyan bikinijeik is, amik a szabás miatt arányosan kisebbnek mutatják a melleket (én olyat még nem vettem, nekem nincs ilyen gondom sajna).

2020. jún. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! :)



[link]


[link]


Ez a két típus tetszik nagyon, de ilyeket sehol sem találok :(

2020. jún. 7. 09:26
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, ez a második

[link]

2020. jún. 7. 09:27
 6/8 anonim ***** válasza:

1, de inkább 2 hónappal nyugodtan számolhatsz.

Én márciusban rendeltem onnét egy ruhát, a héten jött meg.

2020. jún. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nyáron nem fog kiérkezni a csomag, már április elején rendeltem, azóta sincs itt :/. Bikinikből nekem is ezek tetszenek, lehet hogy hülység, de Kikben/Pepcoban nincs, vagy valamilyen kínaiban vagy piacon? Mert ott is nagyon jók szoktak lenni :D
2020. jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majd körülnézek ott is, köszönöm szépen ☺️
2020. jún. 9. 10:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!