Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha veszek egy táskát/pólót...

Ha veszek egy táskát/pólót amibe nem bele hímezve hanem "ragasztva" van az embléma (pl. Adidas embléma) és félreteszem 10 évig, akkor 10 év után sem fog gyengülni az embléma illesztése?

Figyelt kérdés
Csak hogy érthetőbb legyen, ezen ragasztások tartósságára vagyok kíváncsi. Lehet ez bármi, egy minta is. Persze tudom, hogy ezek közt is eltérőek a "ragasztás" minőségei. De egy átlagra vagyok kíváncsi, tapasztalatra, hogy pl. Egy világmárkánál mint pl. az adidas, mennyire tartós a ragasztás minősége? Szobahőmérsékleten tárolva nem kitéve a környezet viszontagságainak.

2020. jún. 7. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem használod és nem mosod,akkor örökre rajta marad.Ha viszont használod benne van a pakliban, hogy elkezd kopni. Bár nekem egyik Adidas ruhámról sem kezdett a külső minta/logó lejönni, a belső címke pedig azt hiszem 1 darabon kopott meg egy kicsit.
2020. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!