Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözködhetek nyáron...

Hogyan öltözködhetek nyáron csinosan ha molett lány vagyok?

Figyelt kérdés
A hurkáimat nem akarom kirakni sem a zsíros fenekemet! :D 157cm/ 70-72kiló vagyok! Szép az arcom meg a hajam! Sokat dob rajtam, de a testem lötyi. Hogyan öltözzek ízlésesen, plusz ne túl melegen?

2020. jún. 10. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Miert nem probalsz lefogyni egy kicsit?
2020. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne rejtsd véka alá, hogy duci vagy. Úgysem tudod eltitkolni. Inkább vegyél föl kényelmes, vagy kicsit nőies (mélyen dekoltált) darabokat, nyáron meg szárit. :)
2020. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Pinterestbe írd be, hogy "plus size summer outfits". Rengeteg nagyon csinos szett van, könnyen lehet inspirálódni.
2020. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8éve szenvedek a kilókkal helyjel-közzel. A leghosszabb súlytartásom 2 év volt. Mióta a párommal együtt vagyok, belevisz a “rosszba” . Nagyon nehéz megállnom ha mindig finomakat eszünk.. :D Plusz mióta nekem is van kocsim, el is lustultam....
2020. jún. 10. 13:23
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyi kiegészítést még: 157cm/ 55kg kilóval tök jól néztem ki. Ezt a súlyt tartottam 2 évig. Rengeteg testmozgás, edzések. Tészta, kenyér, cukor nélküli étkezést folytattam. Szép izmos volt a hasam, lábam. Talán még most is az valahol a zsírpárna alatt.
2020. jún. 10. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az A vonalú és skater szabású ruhákat, tuti jól fognak állni
2020. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alkatodtól is függ, én is Pinteresten szoktam inspirálódni. Nekem a legjobban azok a ruhák állnak, amik picit dekoltáltak, mell alatt szűkülnek (övvel rászoktam segíteni ha olyan a ruha), a térdemig vagy picivel fölé érnek, és van ujjuk vagy ilyen vállra húzható a felső része. Mindig mintás harisnyát (lyukacsosak ezek és nagyon jól szellőzik benne a lábam) vagy leggingset veszek alá.

Egy magasabb sarkú vagy platformos cipő a vádlin és a lábon tud sokat dobni.

Az a lényeg, hogy azokat a részeket próbáld eltakarni amik nem előnyösek, és azokat kiemelni amik azok, és csak olyat vegyél fel amiben jól érzed magad és nem feszengsz. Szóval ha te nem tudsz a 2-3cm-es sarkú cipőben se járni, akkor ne vedd fel.

Találd meg azokat a színeket amik jól állnak, a fekete általában mindenkinek jól áll, azzal nem lehet mellé lőni, a fehér az viszont kövérít picit.

2020. júl. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!