Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi fenéken feszülhet egy...

Férfi fenéken feszülhet egy farmer? Nők! Trotyos vagy feszes jön be nektek jobban?

Figyelt kérdés
2020. jún. 11. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Ketto között. Ne legyen racupanos,es ne is legyen trottyos. Persze nem mindegy milyen az fenek..
2020. jún. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem. Ahogy az első válaszoló írta, kettő között.
2020. jún. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Feszülő inkább. Hol éltek é-Koreában?
2020. jún. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ésha kerek feneke van az illetőnek?
2020. jún. 12. 12:21
 5/10 anonim ***** válasza:
20%

Nehéz dolga van az olyan férfiaknak akik nem a saját kényelmükért öltöznek hanem az olyan nőknek akiknek ha megmered mondani mit vegyen fel egy nő akkor egy egész horda támad rád,hogy ők nem másnak hanem maguknak öltöznek.

Viszont egy pasinak mérőszallaggal kel kimérni minden ruháját hogy meddig érjen mennyire tapadjon,stb.

Még szerencse,hogy én is inkább magamnak öltözök...

2020. jún. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

Alá is tudom támasztani az érvelésem a pökkhendi kislányokról akik elvárják hogy egy pasi hogy nézzen ki,de ők nehogy már úgy öltözzenek ahogy egy pasi szeretné őket látni...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem az a fontos , hogy a nőknek tetszek mégha nemis feltétlen tetszik vagy kényelmes egy ruhadarab.
2020. jún. 13. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Igazad van, a nők az elsők!

Te meg egy fiatal fiúcska lehetsz akinek nincs stílusa mert másoknak akar megfelelni.

2020. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Eleve a nők miatt van értelme jól kinézni nem azért, hogy magamat bámuljam a tükörbe:D
2020. jún. 13. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
4%

Te tudod...

Én már leszharom őket és élvezem a kényelmet amit azok a ruhák adnak amikben ÉN jól érzem magam és nem idegeneknek akarok megfelelni.

2020. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!