Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik, hogy tükörbe vastagab...

Létezik, hogy tükörbe vastagabbnak tűnik a lábam?

Figyelt kérdés

Hosszú vékony lábam van de tükörbe egész normálisan néz ki mégha több métere is állok a tükörtöl.

Fotón pedig olyan mint egy görbe pálcika (rossz minőségű egyébként a kamera).

Melyiknek higyek?


2020. jún. 13. 07:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon eltérőek ezek a látószögek. De még ha ugyanabból a szögből is fotóznád magad tükörből, akkor is maradnának még optikai eltérések (azért a nem tükrös kép még így is közelebb áll a valósághoz, mint egy fentről lefele néző kép).

Azt meg én sem értem, hogyha zavar a lábad - szerinted - keskenysége, miért olyan nadrágot veszel fel, ami még pluszban szűkít rajta.

2020. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ecsém, ez mint egy harisnya. Miért kell lánynak látszani ?
2020. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Na akkor megpróbálom ugyanúgy.

Utolsó neten rendeltem és ott s modellen nem ilyen volt. De tükörbe nézve ugylattam normálisan áll aztán egyszer le fotoztak és akkor néztem hogy elég fura

2020. jún. 14. 09:34
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem áll neked jól ez a fajta nadrág - megjegyzem, senkinek sem.

Vegyél normális szabású farmert, és mindjárt semmi gond nem lesz a lábaiddal. Ezt a b*zis szűkített szárú szörnyűséget meg égesd el, de minél gyorsabban, feltéve, hogy hetero férfi vagy.

2020. jún. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Igazad van
2020. jún. 14. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!