Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normál (bő) fazonú ing már...

Normál (bő) fazonú ing már nem divat? Nyilván nem extrém testalkathoz.

Figyelt kérdés
Azaz előnyben részesítsem a slim ingeket (ahogy eddig az utóbbi pár évben)? Korhoz van köze?
2020. jún. 14. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Nevezzen igénytelennek aki akar, de sose értettem, hogy valaki, hogy rendelheti alá az öltözködését mindig a jelenlegi divatnak.

Én sose foglalkoztam ezzel. Van egy saját, egyéni stílusom, és abba tudom, hogy milyen típusú, színű, szabású ruhák férnek bele, mikbe érzem jól és komfortosan magam. Sose érdekelt, hogy azoknak most éppen van -e divatja, vagy nincs.

Javaslom, hogy te is tegyyél így :) Ha tetszenek a slim ingek, és azokban érzed jól magad, akkor toljad neki ezerrel!

2020. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A fazon, a szabás csak egy kis szelete a divatnak. Nem rendelem magam alá minden szempontból, pl. a saját ízlésem szerint választok (vagy hagyok ott) színt, mintát, stb., hiába divatos (vagy trendi). Csak nem akarok olyat felvenni, ami már egyáltalán nem divatos. Ez nem azt jelenti, hogy csak divatos, azaz éppen akkor felkapott holmikban járok, de törekszem némi stílusra. Slim holmikat azért is vettem, mert jól érzem magam bennük. A slim nadrágom szárai pl. nem susognak minden lépésnél, amikor összeérnek. Az ingeim nem lógnak rá az övemre. De van néhány régebbi bő ingem is, azokat évek óta nem hordom.
2020. jún. 14. 17:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!