Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan aki ért a...

Van itt olyan aki ért a cipő/sneaker (Jordan, Yeezy) befektetéshez? Ez az üzlet hogy működik?

Figyelt kérdés

Amerikában nagyon megy hogy vásárolnak Jordan, Yeezy, Off White etc. cipőket/ruhákat megjelenéskor, majd miután elfogy a készlet dupla-tripla áron eladják.


Ez az üzlet hogy működik? Honnan lehet tudni melyik cipőket érdemes megvenni? Mikor érdemes eladni?



2020. jún. 15. 06:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Azokat a cipőket kell megvenni, amelyeknek az ára minél rövidebb idő alatt minél nagyobbra nő. Ha biztosan lehetne tudni, hogy ezek melyikek, akkor nem elmondanám neked, hanem titkolnám és venném őket én, hogy aztán eladjam neked.


A pénzügyi döntések lényege hogy sosem lehet tudni előre a végkifejletet. A várható hozam és annak szórása (a kockázat) a meghatározók.

2020. jún. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azokat érdemes eladni, amelyikeknek többszörös retail ára van mint amennyiért piacra dobják. Én így szereztem ebben a hónapban 700 000Ft haszont a 80 000-ből. Mondjuk nagy szerencse is kell hozzá
2020. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!