Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Nike 270...

Mi a véleményetek a Nike 270 cipőről?

Figyelt kérdés

Pro és kontra velemenyekre vagyok kíváncsi.

Nagyon régóta szemezgetek vele, de döntésképtelen vagyok.

Van egy olyasmi állású kb 2000 forintos cipőm, és nagyon kényelmes, de kicsit eltorzítja úgymond a lábam, és erdekelne, hogy a 270et is torzitana?

Van egyebkent egy Nike 97em is, az nagyon kényelmes, viszont elég bunkó nak tartom.. 😅

Mivel nem egy olcsó cipő, nagyon gondolkozom rajta, nem szeretnek vele be fürdeni, bár már láttam neten, hogy 20-30 ezer közt is lehet kapni, de nem bízom abban, hogy eredeti lenne.

Válaszokat előre is köszönom 🙂



2020. jún. 15. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pro:


- Kényelmes, könnyű

- A Flykint baromi szellős

- A sima szerintem baromi jó néz ki így, hogy a fűzős része aszimmetrikus


Kontra:


- Megosztó az air unit, ez a "paca" hátul, amit azért meg tudok érteni

- Ez éppen a nagysága miatt elég sérülékeny


Összességében egy nem átlagos Air Max, noha nagyon jellegzetes, és azonnal felismerthető a 270. 97 mellé nem rossz választás. 20 k-ért felejtsd el, hogy új gyárit kapsz. 30 k-ért ki lehet fogni használt, de jó állapotú legit példányt.

2020. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ😊✅
2020. jún. 15. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még a "torzítás". A Flykint ugyebár szinte egy zokni, ezért eléggé , sőt, inkább egy az egyben visszaadja a lábfej formáját. Ezért is kell figyelni a méretre. A sima verziónál ez nincs.
2020. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaj igen, a méretét elfelejtettem.

A cipoim javarészt 37es méretűek, szóval inkább azt a meretet jobb viselni, vagy ajánlott inkább egy számmal nagyobbat?

2020. jún. 15. 14:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Amit én tapasztaltam: a Flyknitnél +fél, simánál inkább +egy szám, utóbbinál főleg a bebújós rész szűkössége miatt, de +fél szám is jó lehet már. Általában is igaz a Maxekre, hogy láb+fél méret a jó.
2020. jún. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm 🤗
2020. jún. 15. 15:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó cipő, nagyon jól néz ki, de ha széles a labfejed, akkor szorítani fog. Pl. nekem 44.5es a meretem, az epic react flyknit tökéletesen passzol rám és kényelmes, de a 270 react szorít kicsit. Adidas superstar - ból és stan smith-ből 44es et hordok, Ultra boost bol 44 2/3 adosat. Így számold a meretet. A 45os 270 az meg hosszra már nagy. Ez van.
2020. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Esőben gondolom nem a legjobb praktikusabbak ezek a cipők.. :/
2020. jún. 15. 19:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Első víztől ennek a talpa is nyöszög.


Amúgy nagyon kényelmes és szelős.


Az első kis Nike pipák két hét után elkezdtek leválni.

2020. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ennyém drágább volt, de mérethiányos készletből minden cipőt képesek féláron árulni.
2020. szept. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!