Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire van igény egyedi...

Mennyire van igény egyedi tervezésű ruhákra?

Figyelt kérdés

Te szoktál hordani/hordanál ilyeneket, ha megtehetnéd?

Ha igen, melyik tervezőtől/boltból vásároltál már vagy vásárolnál?


2010. júl. 31. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

húúúúúú ha megtehetném... de sajnos nem, nincs pénz:[[ legalább is annyi nincs amennyibe az ilyen ruhák kerülnének

[link]

az ilyen ruhák itt, amilyen a linkben is, egyedinek számítanának valamilyen szinten, nem sok ilyet látok, persze kombinálnám a már meglévő darabjaimmal

2010. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyébként van igény, mindenki szeretne egyedi lenni
2010. júl. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szia!

a nyugatinál van egy bolt,mekivel szemben sarok,vagy majdnem sarokra esik,nagyon jó cuccok vannak,valószinű h kinai rukák nem tudom,máson nem láttam amiket vettem,M.Monroe-s cuccok stb.de az ázsia centerbe is vannak olyan üzletek,ahol extrém cuccok vannak,igaz drágábban,de azokat se láttam máson.

2010. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne igény, csak pénz nincs rá.

Én boldogan viselnél USE, Nanushka, Dora Abodi, Anh Tuan, Kosánszky Dóra stb. cuccokat, Fehér József féle táskákat, Vágó Réka féle cipőket, csak ezekhez pénz kell, sok pénz.


Elhiszem és tudom ezek minőségi darabok, nem egyszezonos Zara- szintű cuccok, csak hát többtíz ezer forint egy darab ruha, százezres nagyságrendű egy komolyabb táska.


Ha lenne pénzem, inkább ezektől a magyar tehetséges tervezőktől vásárolnék mint a külföldiektől. Kivétel a Bluemarine lenne, odavagyok a gyönyörű holmijaiért :)


25, L

2010. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam, mert megtehetem, hogy elkészítem magamnak a szabásmintát, majd megvarrom. nem nagy ördöngösség, tanfolyamon is lehet tanulni :)
2010. aug. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vásárolnék, de sajnos nem olcsók ezek a helyek.
2010. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!