Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok az ilyen magassa...

Mit gondoltok az ilyen magassarkú szandálokról (link lejjebb)?

Figyelt kérdés

Pár éve, valami szeszélyből, vettem külföldön egy ilyen fatalpú szandált, mert úgy megtetszett:


[link]


Ott többször volt rajtam, kényelmesnek találtam, és sokan megdicsérték, de aztán itthon mégis sokáig hanyagoltam. Pár napja újra kedvem támadt felvenni, de úgy vettem észre, nem arattam vele valami nagy sikert a környezetemben, többen furán pillantgattak, és azt éreztették, hogy nem igazán áll jól nekem.

Egyik ismerősöm azt mondta, nem érti, miért kell valakinek, aki nőként ilyen magas, ezt még ki is hangsúlyoznia. (Tény, hogy 181 centi vagyok, plusz ez a sarok még hozzáad 8 centit.) Egy másikuk meg azt, hogy szerinte azért sem áll jól, mert olyan ormótlan hatást kelt és nagyon dobog, ahogy járok benne. Tudom, hogy elég nagy a lábam, és fel is szaladt rám pár kiló az elmúlt hónapokban, de nem gondoltam, hogy olyan “drabálisnak” nézek ki benne.

Ti mit szóltok? (Fiúk és lányok véleménye is érdekel.) Tényleg csak alacsony, filigrán, kis lábú nőkön mutat előnyösen az ilyen lábbeli? Vagy egyáltalán senkin, és gáz, mert nem is divatos?



2020. jún. 16. 07:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Teljesen jó ha nem vagyok veled, de ha igen akkor a 181 cm-dhez tényleg felvehetnél valami laposabb sarkút, hogy ne érezzem úgy, hogy anyukámmal sétálok... F.
2020. jún. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Hú hát ezzel semmi probléma :)


Azt hittem, hogy ez ilyen ribizlis szandál, azért ér sok negatív kritika, de egyáltalán nem. Csinos, nőies, nyárias.


Én is magas vagyok (178) úgyhogy már egy picit saroktól is rosszul vagyok, de ha te magabiztosab tudod hordani, akkor mit érdekel mások véleménye? Tuti ezek a csávók is 170 centisek voltak, azért zavarta őket. Ha a viselőnek nem kényelmetlen hogy közel 190 centiről szemléli a világot, akkor másoknak semmi köze hozzá. A magas cipők nem csak az alacsony nők kiváltsága...


Nem akarok senkit megsérteni, de ha valaki nem nőtt nagyra, ne az legyen a hibás, aki mégis. Egyikük se tehet róla.

2020. jún. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
#1: valoszinuleg amugy sem akart volna veled menni sehova, ugyhogy innentol kezdve nincs mirol bedzelni :D
2020. jún. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem nagyon nem tetszik. Nem a sarka miatt. Azzal semmi gond, hogy magas lányként hordasz magas sarkút. Ez ez a szandál olyan ormótlan.
2020. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem a magasságod miatt gáz ez a szandál, hanem mert meghíztál, a szandál pedig, nem egy finom, kis csajos darab és így együtt drabális a kinézeted.
2020. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem az a gond, hogy magas vagy, hanem az, hogy az ilyen típusú szandálok csak vékony lábakon, karcsú embereken mutatnak jól. Sajnos teltebb alakkal ormótlannak fog tűnni az egész kép.
2020. jún. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem otromba.. Nekem szemelyesen nem tetszik... Azzal nincs semmi gond hogy magassarkut hordasz, de szerintem ez senkinek sem all jol... Csunya:P 29/N
2020. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs vele bajom, én is magas vagyok, nagy lábbal, ha kényelmes, én viselném. Hányas a mérete? L.
2020. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem tetszik, bocsi. Egyszerűen nem szép. Nem csinos, de sportosnak sem elég sportos.
2020. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
Csúnya, a magasságodhoz meg max akkor lenne jó ha 2m-es a palid és együtt vagytok éppen
2020. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!