Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse-t viselők! Le tudnáto...

Converse-t viselők! Le tudnátok írni a korotokat?

Figyelt kérdés

Épp próbálom rábeszélni magam egy Converse cipőre, a magasszárú elég praktikus lenne, de feltűnt, hogy csak 10-en és 20-on éveseken látom - furán érezném benne magam idősebbként, de amikor felpróbáltam egyet, iszonyú kényelmes volt, puhább a talpa az olcsóbb kínai változatokhoz képest, amiket most amúgy sem nagyon lehet a boltokban találni nyáron.

Amúgy tudom, idősebbek is hordják azt a fazont, csak nem virít rajtuk a drága márkajelzés, amit szerintem sokan emiatt akaratlanul is egyfajta "tinidivat"-nak tudnak be. :) Persze szívesen veszem, ha rám tudtok cáfolni, meglehet, hogy én láttam eddig rosszul.

Vannak köztetek esetleg 30-on túli Converse-esek is?

Köszi a válaszokat!



2020. jún. 18. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

40 is elmúltak.


Nekem tetszik felveszem, akinek nem tetszik az tehet egy szívességet.


Ennyi2 a történet.

2020. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Én 17 vagyok és úgy hordom. Amúgy a korosztályomban nem olyan gyakori, sokkal "divatosabbak" a Vans cipők. szerintem nem gáz semmilyen korban sem. Ez egy olyan cipő amit bárki hordhat szerintem.

17/L

2020. jún. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

27 vagyok, Converse-em van, nem dorkó, hanem edző cipő jellegű, bőr anyagú.

De volt egy erősen 40+os ismerősöm akinek Converse dorkója volt.

2020. jún. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nyugodtan vedd meg, azt viseld ami neked jó, ne törődj másokkal. Nem csak kényelmesebb, mint a kínai változat, de megéri az árát és strapabíró is egyben.

Én már 6 éve hordom a sajátomat, és még mindig tökéletes.

19/L

2020. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

egy kis büfében dolgozom pincérként, gyakorlatilag az ott dolgozók felének converse van (nincs túl szigorú dresscode-unk), úgy nézünk ki mint valami bizarr márkakiállítás... de hát ha egyszer kényelmes és tartós :D

én 21, a legfiatalabb, a főnököt nem tudom, ők olyan 50-60 körül járhat. meg e kettő között minden más korosztály.

2020. jún. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
40, de több hasonló korú ismerősömnek is van.
2020. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmúltam 30 és csak converse, vans, illetve new balance cipoim vannak. Szerintem is, ha Neked tetszik, kényelmes es jol érzed Magad benne, akkor viseld bátran, légy szabad! 🧡
2020. jún. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 vagyok viszont anyukámmal nemrég vettünk mind a 2-en ugyan olyan convers cipőt ő 42 éves nyugodtan vedd fel nincs benne semmi gáz.
2020. jún. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
34 vagyok és van Converse-em, egyáltalán nem korfüggő, ha szeretnél egyet.
2020. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
29 vagyok és szár nélkülit hordok, nem érzem gáznak magamon. Sőt! Nagyapám 65 évesen magasszárút hordott farmerral mert kényelmes volt neki és jól is állt neki.
2020. júl. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!