Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen csizma most a legdivato...

Milyen csizma most a legdivatosabb? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bokacsizma az most nagy divat!
2008. nov. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is mindenkin azt látok mostanában! úgy tűnik az (lesz) a divat
2008. nov. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen pontosan, és a kerekorr+ magassarok!
2008. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én úgy tudom hogy a bokacsizma után a hosszabb csizma a legtrendibb!!!! De csak úgy ha a nadrágot szárát beleteszed!!!
2008. nov. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a bokacsizma csúnya v.is még nem láttam olyat ami elnyerte volna a tetszésem. A kerekített orros viszont nagyon bejön;)(Y)
2008. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon trendi a bokacsizma is, de én idén egy Tamaris barna kerekített orrú hosszú szárú csizmát vettem. Mivel még suliba járok és minden nap sokat megyek, ezért nem túl nagy a sarka, de szerintem jó, ha van neki egy kicsi.:)
2008. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt kihagytam, hogy eredetileg rojtosat akartam venni, szeintem azok is nagyon divatosak, de végülis a csizmám nem lett rojtos, csak a táskám:)
2008. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!