Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez vajon miért van?

Ez vajon miért van?

Figyelt kérdés

A pamut meleg,jól szigetel ezért télen különösebben jó szolgálatot tesz.

De akkor nyáron miért lehet látni sok férfit pamut zokniba?



2020. jún. 20. 09:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekik az jön be gondolom. És tartósabb, mint ha nylonzoknit hordanának nem? Bár én nem sztem a pamut és átlag vastag zoknikat, vékony harisnyát szeretem.
2020. jún. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is úgy vagyok mint te kedves első válaszoló, csak valahogy a logikát nem értem a férfi társaimba.

Ha odafigyelsz rá sokáig kibírja a nejlon harisnya meg a zokni és sokkal kényelmesebb mint egy bunda zokni 30 fokban.

2020. jún. 20. 10:26
 3/17 anonim ***** válasza:
A vékony nylonzokni is úgy van a legtöbb pasinál, hogy női, ezért nem hordja. Meg szerintem nincs is rá igénye. Én is csodálkozom gyakran meleg időkben jó vastag zoknis embereken, hogy bírják. Ugye nálunk sok embernek a vékony pamut zokni is bzis, mert kicsit átlátszó, ezért sokan nyáron is hordják a sízokni vastagságút.
2020. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy nem vezeti el az izzadságot, mint a nylon, ezért jól átnedvesedett, izzadt lábakkal vannak egész nap, ami nem egészséges.
2020. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Sok buta gondolkodású pasi van, érdekes, hogy a nőknél ez nem elterjedt.

Ők nem gondolják,hogy a pamut zokni férfi ruhadarab...

Pedig mindkét nemnek mindkettő kiegészítőből gyártanak, csak nálunk sok rettegő férfi van aki egymásnak öltözik, mintsem értelmesen tenné azt.

2020. jún. 20. 11:12
 6/17 anonim ***** válasza:
66%

és újra itt a harisnyás férfi xDDD

ügyes vagy barátom de még mindig fel ismerhető a stilusod.

2020. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Igen, folyton azzal jönnek itt, hogy bárki felvehet amit akar, ennek ellenére szinte mindenki ua. hordja. Én 12 éves koromba amikor kipróbáltam a nylonharisnyát, zoknit, rájöttem egyből, hogy sokkal jobb a lábaimnak, a cipőm is kényelmesebb, főleg a sportcipők, alkalmi nyilván nem annyira. Én jó ideig nem is hordtam ilyent, mert cikinek tartottam, vagyis mások szerint ciki pasiknak ilyen vékony harisnyát hordani. Bár sosem értettem mi ciki vagy érdekes van ebben a vacakban?

Meg most sem értem,akinek a vékony nylonharisnya jobb, az miért szégyelli? Bár tudom, mert furcsán néznek rá, bzinak tartják. Lol. Sokan hordanának ilyen vékony harisnyazoknit, vagy harisnyát, de mivel nem divat, nem vállalják fel. Bezzeg én lesz*arom aki ezzel foglalkozik.

2020. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

6,

Mint olvasod, nem volnék egyedül a témával.

Te meg csak viseld a kényelmetlen FÉRFIAS ruháidat...

2020. jún. 20. 13:50
 9/17 A kérdező kommentje:

7.

Jól teszed.

A sok gyáva meg élje le az életét úgy hogy azért marad ki a jóból mert másoknak akar megfelelni.

Vessenek magukra.

2020. jún. 20. 13:55
 10/17 anonim ***** válasza:
Egyébként sokan kínai zoknit hordanak mert olcsó, kamu pamut zoknik vannak, azok fele kb nylon, ha szétfeszíti az ember, látszik, hogy fénylik. Akkor inkább vékony nylonzokni legyen, melegbe sem fől meg a láb.
2020. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!