Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cream turkalo vélemények?

Cream turkalo vélemények?

Figyelt kérdés
Nem voltam még ott hallottam róla hideget meleget. Nektek mi a véleményetek róla? Drága? Kg/db adják a termékeket? Mindegyik üzletünk ugyan olyan jó vagy van egy favorit közülük?

2020. jún. 21. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ahol én voltam ott darabra le voltak árazva.

Bár nem most volt, de ha jól emlékszem drága, mert annyiból már új ruhákat is vehetsz magadnak.

Ha valami egyedit keresel, akkor megéri bemenni, de ne számíts olcsóságra.

Minőség is változó.

2020. jún. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha valakinek vannak még tapasztalatok szivesen meghallgatom.
2020. jún. 23. 11:34
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én is szoktam járni Creambe, sokszor találok klassz dolgokat. Az árak kb. fele a fast fashion bolti áraknak. Én kilós turikban vagy olyan ahol párszáz forintért vannak ruhák még nem jártam, de itt sokszor láttam címkés dolgokat is.
2020. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak darabárasban jártam eddig, nem tudom, hogy van-e kilós. Sok kifejezetten jó minőségű ruha van, de vannak kibolyhosodott pulóverek is. Kicsit drágább, mint más turkálók. Az üzleteik szerintem egész hasonlóak, nincsen kedvencem.
2020. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Keletitől nem messze levő Cream-be szoktam járni, az olcsóbb, egységesek az árak (van, hogy 390ft) és minig találok valamit.
2020. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!